Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Svatojánský magický úplněk je tu: Rybám se splní přání, Střelci nezvládnou emoce

Svatojánský magický úplněk: Rybám se splní přání, Střelci nezvládnou své emoce
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
úplněk

Úplněk ve znamení Kozoroha spatříme na obloze ve čtvrtek 24. 6. 2021 přesně ve 20:39. Nejvíce bude cílit na náš klid, harmonii a potřebu rodiny. Stejně tak přinese i změny v partnerských vztazích a ukončí to, co již dlouho nefunguje. Nezapomínejte, že tradičně se během úplňku nedoporučují žádné lékařské zákroky. Už víte, co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Magický úplněk pro vás nese sílu energie splněných přání. Už teď můžete vidět, že se věci kolem vás mění. A počkejte, co přijde teď! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Využijte sílu svatojánské noci ve svůj prospěch. Vyšlete do vesmíru to, co od něj skutečně chcete. Musíte si však naplno věřit. V galerii najdete, co dalšího vás během úplňku čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Úplněk přinese do vašeho partnerského vztahu spoustu vášně. V pracovním vztahu můžete očekávat změnu, která povede k vašemu cíli. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tohle bude zkrátka magické! Vám se bude skutečně dařit, úplněk vám do života přinese mnoho lásky. Ani trocha té erotiky nebude chybět. V galerii najdete, co vás potěší.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vyvarujte se toho, abyste v období úplňku kohokoli očerňovali. Mohlo by se vám to vrátit jako bumerang. Karma, Blíženci! V galerii najdete, co vás během úplňku nemine.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Během úplňku byste mohli s partnerem vyřešit dlouhodobé problémy, které jste zakopávali pod koberec. Stejně se totiž na světle ukážou. V galerii najdete, co vám udělá v tomto období radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Síla úplňku bude pro vás naprosto magická. Přinese do vašeho života mnoho změn a okamžiků, které pochopíte až později. Teď se nechte vést intuicí. Tip na toto období najdete v galerii.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Během úplňku vás čeká velká událost, která s sebou přinese velkou energii lásky. Ať už čekáte na nový začátek nebo posun, přijde. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Úplněk vám ukáže, že vaše rodina je nejvíc, co vám život doposud dal. Zároveň potřebuje vaši pomoc a oporu, aby její členové cítili, že jste s nimi jeden tým. Váš tip najdete v galerii.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pozor na vaše vyčerpání! Přetěžujete se, což vám během úplňku dá tělo pořádně najevo. Budete více unavení, odpočívejte. V galerii najdete, co vás v tomto období rozčílí.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Energie úplňku ve vás vzbudí rozbouřené emoce, které bude těžké uklidnit. Poslední dobou jste zažili mnoho změn, které byly pro vás nekomfortní. To bude jedna z příčin. Co dalšího vás během úplňku čeká, naleznete v galerii.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pro vás přichází čas se vzdělávat a přehodnotit své priority. To, jak máte nastavený život, vám nepřináší věci, které si do života přitáhnout chcete. V galerii najdete, na co se těšit.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy