Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Svatojánský horoskop na čtvrtek: Vodnáři si musí dát pozor, Blíženci odpustí

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co vás čeká ve čtvrtek 23. 6. 2022 a čeho byste se měli vyvarovat! Práce bude u jednotlivců na prvním místě, to však budou těžce nést někteří členové rodiny. To ale není vše! Tento den je naprosto unikátní v tom, že nás čeká svatojánská noc a s ní spojená magická příležitost k růstu, přání a vizualizacím. Jste připraveni si konečně dopřát?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nenechte se zlákat zdánlivě výhodnou nabídkou, která by vás nakonec přišla pěkně draho. V partnerských vztazích vám chybí vášeň a spontánnost, ani dnes se jí ale od partnera nedočkáte. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zkuste se zamyslet nad tím, co můžete udělat pro sebe a své zdraví. Vynechte rychlé diety, které vám ztracená kila vrátí jako bumerang. Raději se zamyslete nad svým životním stylem. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce máte dost, i možností, jak si vydělat bokem, ale tělo vás nebude poslouchat. Dopřejte mu potřebný odpočinek a zaměřte se na svůj příjem a výdej energie. Najdete velkou dysbalanci. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vypadá to, že už ráno vstanete levou a potáhne se to až do pozdního odpoledne. Ani v práci to nepůjde tak lehce, jak byste si dnes představovali. Ale další den bude zas o mnoho lepší. Vytrvejte. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Odpusťte. Neděláte to pro ostatní, ale pro sebe. Začněte novou kapitolu svého života s čistým štítem a lidmi, kteří jsou vašemu srdci skutečně blízcí. Ty ostatní nechte jít. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Je jisté, že byste se nejraději už dávno poflakovali u moře, právě teď ale musíte nejvíc zabrat a zařídit, abyste si dovolenou mohli konečně jednou užít bez starostí o každou korunu. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Buďte ke svým blízkým upřímní, jedině tak vyřešíte, co vás dlouho trápí. Možná to nakonec dopadne nad vaše očekávání a ještě si poděkujete, že jste to nevzdali. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zaměřte se na svou práci a dokončete tenhle týden všechny úkoly, které dlouhodobě odkládáte. O víkendu zjistíte, jak moc se vám ulevilo, když jste s sebou přestali tahat ten velký balvan. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Magie dneška vám splní přání! Nebojte se vizualizovat velké sny, na které jste se do teď báli i pomyslet. Také to vypadá, že svatojánská noc vám pomůže uklidnit rodinný konflikt. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Ukončete vztahy, které ve vašem životě dlouhodobě nefungují. Uděláte tak prostor něčemu nového, mnohem lepšímu. Situace, ve které jste teď, už vyhlíží svůj konec. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Otočte svou pozornost k financím. Přátelé, které kritizujete za to, jak to mají doma rozdělené, by vám mohli zrcadlit, co ve skutečnosti rozčiluje doma vás. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Důvěřujte svému partnerovi, že vás tentokrát nezklame, a dejte mu prostor. Pokud víte, že to nezvládnete, je čas přemýšlet o ukončení vztahu a jiném řešení. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy