Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Sváteční klasika: Dálnici D1 blokovaly několikakilometrové kolony!

Kolony na dálnici D1 jsou už neodmyslitelnou sváteční tradicí. Pokud jste vyrazili na výlet nebo dovolenou tímto směrem, obrňte se trpělivostí, dálnici totiž ucpaly několikakilometrové kolony.

Již v dopoledních hodinách doprava na D1 zkolabovala. Může za to rekonstrukce úseku mezi Ostředkem a Šternovem ve směru na Brno. Kolaps se týkal 36. a 41. kilometru, ovšem po jedenácté hodině dopolední kolona začínala už na 15. kilometru.

V půl jedné se provoz trochu zlepšil a kolony se tvořily až na 22. kilometru. Ředitelství silnic a dálnic hovoří o totálním kolapsu. Situace by se měla zlepšit podle něj až kolem šesté hodiny večerní.

Na 41. kilometru se v opačném směru navíc srazila čtyři auta. Nehoda se sice obešla bez zranění, provoz byl však sveden do jednoho pruhu, kde se vytvořila až pětikilometrová kolona. Po poledni vyzvala jihomoravská policie řidiče, aby se úplně vyhnuli trase přes Mikulov.

Mohlo by vás zajímat

Další články