Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Svatební zvony ve StarDance: Porotce Kuneš požádá o ruku Kloubkovou!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Svatba ve StarDance
Zazní během jednoho z živých přenosů letošní StarDance svatební fanfára? Novopečený porotce Václav Kuneš (43) už nechce být svobodný a Kristina Kloubková (41) se tak nejspíš brzy podruhé vdá. "Už jsme si to hezky naplánovali," říká Kuneš.

Václav Kuneš a Kristina Kloubková spolu chodí teprve rok. Moderátorka Televizních novin a novopečený porotce StarDance 2018 se ale znají už od dob studií.

Není proto divu, že za pouhé měsíce mezi nimi vzniklo ohromné pouto. Pohledný páreček už dokonce mluví o svatbě. „Kristina ode mě zatím prstýnek nenosí, ale už jsme o tom mluvili, i když konkrétně jsem se ještě nevyslovil,“ svěřil Kuneš deníku Aha!

„Určitě budeme někam posouvat vztah, ale teď dcera Kristiny začala chodit do první třídy a ono to má všechno svůj čas. My už jsme si to tak nějak hezky naplánovali. O všem krásně mluvíme a dojde na to,“ dodal porotce, jenž se netají tím, že na hvězdné tanečníky chce být spíš hodný, než je zbytečně deptat.

Tak uvidíme, zda zvládnou veselku uspořádat ještě do konce letošní StarDance. Kloubková už jednou vdaná byla, v roce 2007 si ji vzal Alan Bastien. Se zpěvákem má i dceru Jasmínu.

Související články

Další články