Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Svatební trable Jany Fabiánové. Za chvilku se bude vdávat, ty pravé šaty ještě ale nenašla

+ Dalších 11 fotografií

Dcera zlaté slavice Nadi Urbánkové (†83) Jana Fabiánová (45) se zasnoubila loni v létě a letos ji čeká svatba. Ta proběhne už velice brzy, a tak není času nazbyt. V rozhovoru pro eXtra.cz se herečka svěřila, jak vypadají přípravy na veselku, jestli už má svatební šaty či kdo jí pomáhá s oblékáním. 

Jana Fabiánová se bude vdávat. A protože její den D je v podstatě za rohem, není již čas zahálet. Dcera zesnulé zpěvačky Nadi Urbánkové řekne své "ano" podnikateli Petru Baťhovi, se kterým se zasnoubila minulý rok v létě. "Petr mě dnes požádal o ruku na jednom z nejkrásnějších míst u nás… Na rozhledně Jiráskovy chaty. Byli jsme tam sami, svítilo slunce, bylo bezvětří a k tomu absolutně nádherný výhled. Miluju Tě, lásko, děkuju, že jsi, a děkuju, že jsme se konečně našli," pochlubila se tenkrát Fabiánová na sociálních sítích.


Slavnostní den by měl proběhnout v srpnu, a tak Jana promluvila o přípravách i svatebních šatech. "My to moc nehrotíme. My si to spíš užíváme, ale bude to malé, není to žádný stres. Už nám není dvacet a svatbu jsme oba zažili," řekla. Co se týká róby, Jana moc náročná není. Dokonce zatím ještě žádnou nemá. Představu už ale ano. "Chtěla bych něco, co je upnuté, krajka, žádné velké tyly. Něco, v čem se bude dobře dýchat a chodit," směje se Jana.


Individuální prstýnky

Zda budou na svatbě dodržovat tradice, to zatím herečka neví, zato má ale jasno v tom, že jako manželé budou mít úplně jiné prstýnky. "Ty pánské prsteny jsou prosté chlapské a dámské prstýnky si muž nevezme. Já bych chtěla mít nějaké třpytivé kamínky na ruce, a můj chlap ne," dodala na závěr Jana Fabiánová, kterou redakce eXtra.cz potkala na Elite Model Look. Herečku na tuto akci oblékal prý její snoubenec. "On dělá do aut, ale má lepší vkus než já," smála se.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy