Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Svatební cesta? Provokatérka Berenika Kohoutová vyrazila místo na pláž na chatu

Zdroj: Instagram Berenika Kohoutová
+ Další 2 fotografie
Svatba

Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (30) se na sociálních sítích konečně pochlubila fotkami z dlouho očekávané svatby. Zamilované ano řekla Kryštofu Hrubínovi, se kterým má dcerku Lolu. Jakým překvapením ale bylo, když nevěsta prozradila, kam se vydá na svatební cestu. S manželem jeli na chatu.

Netradiční veselka

Ze zpěvačky a herečky Bereniky Kohoutové (30) je oficiálně vdaná paní. Své ano řekla Kryštofu Hrubínovi, se kterým má dceru Lolu. Fotky si ale poměrně dlouho nechávala pro sebe, zveřejnila je teprve nedávno. Na snímcích z veselky Berenika jen září štěstím, stejně jako ženich.

Nevěsta se předvedla v éterických romantických šatech s dechberoucím dekoltem a místy průhlednou látkou, která lichotila její hubené postavě. Na propracovaný make-up nebo účes ale zpěvačka nesázela, vdávala se bez líčidel a s jednoduchým drdůlkem. Ženich zase neváhal nasadit tmavé sluneční brýle.

Svatební cesta za humny

Veselka proběhla úspěšně a z úst obou hrdliček vyšlo zamilované "ano." Berenika se přitom ze začátku roku obávala, aby nemusela svatbu kvůli koronavirové situaci rušit. Na sociálních sítích fanoušky zásobovala fotkami z rozlučky se svobodou, která proběhla v přírodě, a ze svatební cesty, kterou nakonec strávili namísto v Rakousku na chalupě.

"Asi si párkrát řekneme, že v té Vídni bychom si ty snídaně a večeře vychutnali v klidu a nelítali furt za někým s jogurtem, šunkou, rohlíkem, nenadávali a nesvlíkali furt dokola holínky, ale tenhle family time už nám prostě nikdo nevrátí," dodala Berenika s humorem. Herečka si ale netradiční svatební cestu na chalupu nakonec nemohla vynachválit. S manželem si užili sluníčka a posnídali domácí vajíčka i houby ze zahrady.

Související články

Další články