Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Svatby roku 2023: Tajnůstkáři Brzobohatý a Písařovicová, dvojitá veselka miliardáře Chlada i Peroutkovo překvapení

Svatby 2023.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/foto se svolením
+ Dalších 13 fotografií
Svatby

Rok 2023 se stal osudovým pro mnoho známých párů. Hned desítky osobností českého showbyznysu si v letošním roce řekly své životní ano a před oltářem navždy zpečetily svou lásku. Kdo uspořádal velkolepou veselku a kdo naopak zvolil spíše komornější svatbu? Na to se podívala redakce eXtra.cz.


Velkolepá veselka pro desítky hostů, tajná svatba v soukromí, nebo netradiční veselka v exotickém ráji? Slavné české páry, které se v uplynulém roce rozhodly učinit velký krok a vstoupit do stavu manželského, byly při organizování dne s velkým D kreativní. Pojďme si společně připomenout svatby roku 2023. O kterých se nejvíce mluvilo?


Novomanželé Richard Chlad a Anna-Marie Kánská

Asi tím nejnovějším manželským párem českého showbyznysu je miliardář Richard Chlad a jeho nádherná žena Anna-Marie Kánská, kteří si řekli "ano" hned dvakrát po sobě. Nejdříve zpečetili lásku před oltářem na Maledivách a následně podruhé v zasněženém centru Prahy. „Z tropických Malediv a kýčovitého prostředí je najednou střih a my jsme v dalším nádherném kýčovitém prostředí Starého Města,“ popsal pro eXtra.cz Chlad, který redakci poskytl také snímky z obou veselek, jak se můžete podívat v galerii.

Tajnůstkáři Brzobohatý a Písařovicová

Tajnou svatbu letos uspořádali i Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová. Ti si životní ano odletěli říct také do slunné destinace, k italskému jezeru Lago di Garda. Veselku se pokoušeli do poslední chvíle ututlat, nakonec se novomanželé pochlubili snímky na svých sociálních sítích. Na svatbě nechybělo mnoho známých tváří, jako např. Veronika Arichteva. „Nejkrásnější svatba, na jaké jsem byla. Ne proto kde a jak, ale proto, že vy dva,“ vzkázala Brzobohatým na Instagramu.


Nečekaná zpráva: Milan Peroutka se oženil s mužem

Milan Peroutka dlouhou dobu naznačoval, že je zamilovaný, ale nový vztah si bedlivě hýčkal v soukromí. Fanoušci si navíc mysleli, že se jedná o ženu. „Ano, momentálně nejsem sám,“ hovořil o nové lásce velmi opatrně v rozhovoru pro eXtra.cz. „Jsme spolu půl roku a samozřejmě přemýšlím, jak o tom promluvit veřejně. O svém vztahu už sice mluvím, ale ne nějak konkrétně," říkal.

O to větší překvapení bylo, když se letos v září, také jak jinak než tajně, oženil s přítelem Dominikem Roubínkem (25) v luxusním resortu Chateau Mcely. Ani na jejich svatbě nechyběla plejáda hvězdných hostů.


Karolína Kokešová jako princezna

A svůj pohádkový den letos zažila i nádherná modelka a Miss Global 2019 Karolína Kokešová. Zatímco dosud sbírala tituly ze soutěží krásy, letos v září převzala i titul "paní". Okouzlující brunetka řekla "ano" před oltářem svému nejmilejšímu Davidu Snášelovi, se kterým tvoří pár již přes šest let. "Mr. & Mrs. Snášel," pochlubila se na sociálních sítích, kde zveřejnila svatební snímky. Za svědka šla modelce Andrea Kalousová. Jak veselka vypadala, se můžete podívat v galerii.

Nejen oni, ale i další známé páry. Letos do toho "praštil" i Jiří Paroubek, vítězný pár první série reality show Love Island, nebo třeba Taťána Makarenko.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy