Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Svatby roku 2021: Bohuš Matuš stvrdil lásku k Lucii, Gottova dcera do toho podruhé praštila

Svatby roku: Tyto páry do toho letos praštily
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz a foto Petr Gebauer/se souhlasem Jakuba Vágnera
+ Dalších 5 fotografií
Svatby

Letos do toho praštila velká spousta párů. Bohuš Matuš (47) si počkal na Lucinčiny osmnáctiny, Václav Svoboda (57) z nekonečného seriálu Ulice se zase s nabídkou k sňatku rozmýšlel celých 22 let. Své ano si řekli také Lucie Šafářová (34) a Tomáš Plekanec (38).

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec

Hokejista Tomáš Plekanec (38) a extenistka Lucie Šafářová (34) zpečetli svůj tříletý vztah překrásnou svatbou. Zásnuby proběhy už na konci roku 2019, své ano si řekli ale až letos v září. Spolu už vychovávají dceru Leontýnku.

Bohuš Matuš a Lucinka

Na začátku roku si řekli své ano také Bohuš Matuš (47) s Lucií (18). "Jsem šťastný, nikdy jsem se nechtěl ženit, nechtěl jsem rodinu. Když jsem ale poznal Lucii, všechno se změnilo. A když se nám narodila dceruška, větší štěstí jsem nikdy nezažil. Ani když jsem dostal bronzového slavíka," prozradil Bohuš, kterého láska očividně úplně změnila.

Václav Svoboda a Lenka

Lumír Nykl z Ulice alias Václav Svoboda (57) si vzal svou životní lásku. A rozhodně se nejednalo o žádný unáhlený úlet, strávili spolu totiž dlouhých 22 let, než se herec k nasazení prstýnků rozhoupal.

Radek John a Markéta

Také expolitik Radek John (66) do toho letos praštil a v červenci udělal ze své přítelkyně Markéty Zámyslické (45) vdanou paní. Čekáte extrémní romantiku? Sňatek to byl lehce netradiční, místo svátečního oběda šli totiž na zmrzlinu. Doma je pak čekal sekt a nové, zatažené závěsy...

Berenika Kohoutová a Kryštof Hrubín

"Ano," zaznělo i z úst herečky a zpěvačky Bereniky Kohoutové (30). Ta ho řekla Kryštofu Hrubínovi, se kterým má dceru Lolu. Veselka to byla netradiční, nevěsta se ukázala v teniskách a ženich nasadil sluneční brýle. Svatební cestu nakonec strávili na chatě.

Lucie Kovaříková a Lukáš Waltz

Druhá nejstarší dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80) Lucie (34) už nosí příjmení Waltzová. Veselka proběhla v pátek 19. listopadu. Ještě loni přitom Lucie procházela rozchodem s kuchařem Janem Kovaříkem (40), kterému porodila dva syny - Vojtu (11) a Honzu (9).

Jakub Vágner a Claudie Darga

Do chomoutu se podařilo dostat také rybáře Jakuba Vágnera (39), který za manželku pojal jednu z nejkrásnějších rybářek Evropy - Claudii Dargu (29). Sňatek se uskutečnil 20. listopadu během plavby na Vltavě, kde si oba rybí nadšenci vyměnili prstýnky.

Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinova

Miliardář Karel Janeček (48) a historička Lilia (33) si 21.prosince ve 12:21 hodin řekli své ano. Lilia si ponechala své příjmení Khousnoutdinova. Obřad proběhl v husitském kostele svatého Mikuláše na Staroměstském náměstí v Praze za účasti 33 svatebních hostů z řad rodiny a nejbližších přátel. Novomanželský pár oddávala hvězda taneční show StarDance, farářka Martina Viktorie Kopecká.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy