Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Svatby politiků v minulosti: Monika Babišová nebyla jediná čarokrásná nevěsta!

Libí se vám?
Zdroj: archiv
+ Dalších 28 fotografií
V sobotu proběhla v Čapím hnízdě česká svatba roku. Andrej Babiš si po dvou dekádách partnerství vzal svou Moniku a řekli si své ANO. Na místě probíhaly manévry téměř policejní, ale nakonec se většina snímků z veselky stejně dostala ven. Připomeňme si, jak vypadaly svatby jiných politiků.

Kým jiným začít než prezidentem Milošem Zemanem. Ten si Ivanu vzal v roce 1993 a v té době už byl rozvedený. Ivana Zemanová, rozená Bednarčíková, mu nejdříve dělala asistentku v Prognostickém ústavu. Poté pracovní vztah přerostl v osobní a Ivana otěhotněla. Na svatbě to paní Ivaně moc slušelo. Byla decentně nalíčená a vlasy s ofinou sestříhané na šmrncovní mikádo. Dnes by už její šaty měly zřejmě jinou úpravu rukávů, ale i tak vypadala skvěle.

V roce 2003 se oženil premiér Bohuslav Sobotka se svou Olgou na zámečku v jižních Čechách. Jeho paní měla na sobě šaty s náznakem korzetu s odhalenými rameny a závoj. Lidé jim fandili, ale tento rok Sobotka oznámil odluku a během léta se chce vystěhovat z bytu. Důvodem rozchodu byl tlak z politiky. Manželé tvrdí, že jsou nadále přáteli a hluboce se respektují.

Kdo si ale vybral velmi výrazné šaty, byla Šárka Grossová, rozená Bobysudová. Ta dříve pracovala jako učitelka v mateřské škole a provozní parlamentní restaurace. Na svatebních fotkách vypadá v bílé krajkovo-nařasené róbě jako chodící šlehačka a výslednému looku nepomáhá ani trvalá. Bizarnost celého výjevu ještě podtrhuje přítomnost Miloše Zemana coby svědka. Svatba proběhla v roce 1996 v Praze a manželé spolu byli až do smrti politika v roce 2015.

A jak vypadali ostatní politici? Podívejte se do galerie na další svatební snímky!

Související články

Další články