Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Svatby podle znamení zvěrokruhu: Jak bude vypadat ta vaše?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Svatba je krásná věc a nejdůležitější den v životě. Pokud jste právě zasnoubení a přemýšlíte, jak by měla vaše svatba vypadat, zkuste se inspirovat naším horoskopem. Ten vám napoví, jaká svatba bude tou nejlepší! Co vám radí hvězdy?

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Chcete si si svůj den užít ve stylu krále a královny. Úplně nejradši byste byli, kdybyste mohli mít takovou svatbu, jako měl nedávno princ Harry a jeho krásná Meghan. Na své svatbě budete mít doslova regiment lidí. Jak bude vypadat nevěsta? Naprosto dokonale s precizním make-upem.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Vy budete mít tradiční svatbu v kostele. Nepotřebujete velkolepou svatbu, takže si vystačíte jen se svými blízkými. Vaší hlavní doménou bude dodržování všech zvyků.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Pro vás bude nejdůležitější část po obřadu. Pronajmete si obří sál, který pořádně vyzdobíte světly. Nebude chybět ani DJ, který to s vámi pořádně rozjede. Investujte do alkoholu a vaše svatba se povede na jedničku.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Svatba je pro vás naprosto intimní záležitostí. Budete nejraději, když budete mít jen dva svědky a nic víc. Na tichém místě si vychutnáte svůj vzácný okamžik.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lvi musí být za každou cenu středem pozornosti. Byli by nadšení, kdyby mohli mít obřad v cirkuse plným barev. Milují kýče, takže jejich svatba bude tak vyzdobená, až to nebude pěkné.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Zařídíte si svatbu nejlépe na jaro, kdy všechno kvete. Jste milovníkem romantiky a přírody, takže svatba někde na louce bude ta pravá ořechová! Klidně můžete být i bosí.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Tam, kde to sálá historií, bude určitě vaše svatba. Co takhle nějaký lovecký zámeček?

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) U vás to vypadá, že se nikdy nevezmete. Jste sice zamilovaní a na svůj protějšek nedáte dopustit, ale svatba vám nic moc neříká. Přijde vám to jako zbytečná formalita.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Vaše party bude formou táboráku. Žádné přetvářky, hezky přirozeně! Nakoupíte špekáčky a budete všichni zpívat u kytary.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Vaše vysněná svatba je v luxusní vile s bazénem. Nejlépe když budete mít výhled na celé město a večer si budete užívat blikající domečky. To bude luxusní romantika!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Na svatbě potřebujete hlavně legraci. Nebudete ji brát ani moc vážně, ale víte, že si ji rozhodně užijete. Pravděpodobně vám nějaký rocker bude hrát svatební pochod a vy nakráčíte do obřadní síně v keckách.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby potřebují mít svatbu v kostele. Jsou silně věřící a přesto prostě nejede vlak. Nebude chybět žádná tetička ani spolužačka ze základky. Každému ukážete, jak je pro vás tento den důležitý a zapíše se do dějin rodiny.

Související články

Další články