Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Svatbě se roky vyhýbal: Lamač srdcí Hugh Grant nakonec podlehl mladší Švédce!

Hugh Grant do toho konečně praštil!
Zdroj: Showpix
+ Dalších 11 fotografií
Už to vypadalo, že Hugh Grant (57) dožije jako starý mládenec, ale slavný herec na stará kolena otočil. Svatbu sice roky odmítal, tentokrát však odolat nedokázal. Tento týden si vzal švédskou televizní producentku Annu Eberstein (39).

Okázalá svatba se nekonala, Hugh Grant si s o osmnáct let mladší Annou Eberstein řekli ano na miniaturním obřadu. Brali se v londýnské čtvrti Chelsea, kde se koná jedna svatba za druhou. To by u takové star čekal málokdo!

Jenže zrovna u Granta, který zazářil třeba v romantické komedii Čtyři svatby a jeden pohřeb, to nepřekvapuje. Herec se nikdy netajil tím, že svatby mu jsou proti srsti. „Vůbec v manželství nevěřím. Viděl jsem jen pár zářných příkladů, ostatní se v tom plácali jako ryba na suchu,“ prohlašoval ještě před třemi lety.

Televizní producentka ze Švédska ale Granta uhnala. Svoji jsou od pátku. Po skromném obřadu se nekonala ani žádná větší hostina. Sňatek novomanželé oslavili jen v úzkém kruhu přátel a příbuzných.

Anna má oproti herečce Elizabeth Hurley ohromné štěstí. Ta s někdejším lamačem dívčích srdcí strávila 13 let, ale žádosti o ruku se nikdy nedočkala. Zatímco svatby celý život odmítal, výrobě dětí se nebránil. Hugh Grant má celkem pět potomků.

Související články

Další články