Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Svatbě Gregorové s Koptíkem už nic nebrání. Její koloušek se rozhodl k radikálnímu kro­ku!

Bude svatba do roka a do dne?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Herečce Haně Gregorové (64) a jejímu mladšímu příteli Ondřeji Koptíkovi (32) už nic nebrání v lásce. Její koloušek už je rozvedený, a tak klidně můžou chystat veselku.

Haně Gregorové a jejímu kolouškovi nyní už nic nebrání v tom, aby se na plno vrhli do příprav své veselky. Podle portálu Blesk.cz už je snoubenec herečky oficiálně rozvedený. Ondřej Koptík byl teď už se svojí bývalou ženou Pavlínou u Obvodního soudu pro Prahu 8, který je ve středu krátce po 10. hodině rozvedl.

Jasno mají i v péči o svoje dvě děti. „Beru si je často na víkend a podnikáme spolu s Hankou výlety, už jí říkají teto a jsem rád, že si spolu rozumí,“ svěřil už dříve Koptík Blesku. Jestli ale svatba Gregorové s Koptíkem opravdu bude, zatím není jasné.

Přestože se pár už před několika měsíci zasnoubil, Gregorová později začala prohlašovat, že mu nikdy své ANO neřekla. Na podzim si dokonce sundala prstýnek a na veřejnosti už je tak často nevídáme. Že by mráčky v ráji?

Související články

Další články