Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Svatba za MILIARDU: Víme, za co přesně Harry s Meghan vysolili tolik peněz!

To jsou cifry!
+ Dalších 48 fotografií
Svatba roku je za námi a bankovní účet královské rodiny dost prořídl. Ačkoliv se princ Harry (33) a Meghan Markle (36) nebrali v tak pompézním stylu jako William (36) s Kate (36), za pusu veselka na hradě Windsor rozhodně nebyla! Spočítali jsme, kolik ta sláva dohromady stála!

Svatba prince Harryho a Meghan Markle byla víkendovou událostí číslo jedna. Zraky na královské novomanžele upínal doslova celý svět. A všechny teď zajímá, jak hluboko do peněženky museli sáhnout!

S trochou nadsázky byla nejdražší „položkou“ veselky krásná Meghan. Šaty od návrhářky Clare Waight Keller z francouzského módního domu Givenchy vyšly na 6 milionů korun, její tiára z 19. století, která se v královské rodině dědí, pak má nevyčíslitelnou hodnotu. Vlasy a make-up, o něž se staral kadeřník Serge Normant, stály rovných 402 500 korun. Nevěstu zdobil i náramek Cartier za 3 985 000 korun.

Rozpočet velkou měrou zatížily i snubní prsteny z dílny Cleave and Company za astronomických 175 milionů korun!

Celkové výdaje za svatební den činí nepředstavitelných 940 000 000 korun, kam jsou započítány i líbánky. Na ty Harry a Meghan vyrazí do africké Namibie. Válet šunky v luxusním resortu si tam ale nebudou, čeká je zábavný a dobrodružný program. Plánují procházky po tamní přírodě a byl by hřích, kdyby se nezašli podívat na safari.

Mohlo by vás zajímat

Další články