Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Svatba z něj udělala pořádného chlapa. Patrik Hezucký přibral a je nepřehlédnutelný

Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
NADVÁHA
Téměř před třemi měsíci vstoupil do manželství oblíbený moderátor Patrik Hezucký (49) a láska na něm zanechává pořádné stopy. Je vidět, že manželství s Nikolou Pastirčákovou mu dělá dobře na duši, ale zejména na těle. Patrik totiž extrémně přibral a stal se z něj skutečně velký chlap.

Patrik byl svatebním hostem kolegy z rádia Libora Boučka, který se také před pár dny ženil. Patrik zavítal na Okoř a nedalo se přehlédnout, že se z něj stal skutečně XXL muž. Sám si je prý své nadváhy vědom a chce se do boje s kilogramy brzy pustit.

Patrik má od svatby více než pět kilogramů nahoře. Jenže celkově od doby, kdy v roce 2017 zhubl, má opět nahoře přes 20 kilogramů. Tehdy z jeho hubnutí byla velká show na rádiu Evropa 2, kdy šlo o sázku. Patrik si dal za cíl konkrétní číslo na váze a podařilo se mu jej dosáhnout. Díky tomu s nimi mohla zase začít vysílat Lucie Šilhánová.

Jenže to vydrželo chvíli. Dnes je Patrik opět obří chlapák, který si jistě uvědomuje, že velká nadváha způsobuje velká zdravotní rizika. Navíc se nedávno s manželkou pochlubili, že budou rodiče. Už jen pár měsíců a manželé si domů přivezou vytoužené miminko, které z nich udělá kompletní a zjevně velmi milující rodinu. Patrik by ale měl také myslet na to, že jako tatínek bude potřebovat být ve skvělé formě.

Zdroj: https://www.extra.cz/…bila-briskem

Co jste možná o Patriku Hezuckém nevěděli:

  • Dva roky studoval francouzštinu v Toulouse na Alliance Française, během studia také pracoval jako au pair.
  • Každé všední ráno spolu s Leošem Marešem uvádí Ranní show na Evropě 2.
  • Na konci května řekl své „ANO“ partnerce Nikole Pastirčákové, kterou loni v září požádal o ruku.

Související články

Další články