Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Svatba z MasterChefa rozdělila diváky: Jedni přejí štěstí, druzí nadávají

Svatba z MasterChefa rozdělila diváky: Jedni přejí štěstí, druzí nadávají
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
Reakce diváků

Nejnovější díl MasterChefa vystavil soutěžící těžké, ale zároveň originální výzvě. Amatérští kuchaři totiž měli za úkol připravit svatební tříchodové menu pro Pavla Berkyho a Matěje Parduse, kteří si řekli své ano přímo před porotou MasterChef Česko. Zatímco svatba některé diváky potěšila jako originální vložka, jiní ji často nechutně odsoudili.

"Svým jídlem můžete tuhle životní událost pozvednout do výšin, nebo ji také pěkně zkazit,“ uvedl překvapivý úkol jeden z porotců MasterChef Jan Punčochář a snažil se tak soutěžící vykolejit. To se mu ale nedopadlo a nakonec vše dopadlo dobře. Pavel Berky a Matěj Pardus si řekli zamilované ano a následně si pochutnali u hostiny připravené právě soutěžícími. 

Ať jim to vydrží

Netradiční díl byl často příjemným překvapením i pro diváky, kteří kvitovali, že se populární soutěž nebojí vybočit ze svých mantinelů. "Parádní díl, klukům to moc přeju," napsala Romana v diskuzi na sociálních sítích. 

S gratulacemi se přidávali i další diváci. "Přeji jim hodně štěstí a ať jsou spolu v dobrém i zlém," vinšovala Jana. Podobných přání bylo víc. "Velká gratulace a ať jim to dlouho vydrží," uvedla Petra. Další komentující pak přidávali zprávy, že jedno oko nezůstalo suché. Ostatně dlouholetí fanoušci soutěže si Berkyho pamatují z předchozích sérii, kde si kuchaře velmi oblíbili.

Homofobní hovada

Zamilovaný pár přiznal, že by moc rád adopotoval dítě, aby mohla být rodina kompletní. S tím ale někteří díváci nesouhlasí, což dali často ostudně najevo. "Žádné děti!!! Je to proti přírodě, ať si žijí společný život ale ne děti!!!", napsal uživatel se jménem Petrik. Zřejmě tak zastává názor, že se dětem daří lépe v dětském domově, než v milující rodině.

Na toto téma se pak našly i vyloženě odporné komentáře, jako třeba ten, který napsal Luboš. "Až se mi narodí syn, dostane mobil, až bude mít opravdu rozum, protože všude je samej buzerant, transka nebo nepohlavní paštika," uvedl divák. Na tento komentář ale přišla okamžitá odpověď. "Děti by neměly mít především homofobní hovada. Pavel s přítelem ať jich mají třeba deset, pokud budou chtít," kontrovala Petra.
Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy