Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Svatba ve Slunečné: Sylva a Štěpán do toho konečně praštili. Pořád budu stejná potvora, říká Bára Jánová

Svatba ve Slunečné: Sylva a Štěpán do toho konečně praštili. Pořád budu stejná potvora, říká Bára Jánová
Zdroj: tv prima
+ Dalších 8 fotografií
veselka
Už v úterý proběhne v oblíbeném seriálu Slunečná svatba. Sylva konečně dosáhla svého a doslova i tak trochu dotáhla Štěpána Vacka k oltáři. Všichni mají svůj plán a do něj zapadá i svatba, která je víc z rozumu než z lásky. Herečka Bára Jánová (31) a její kolega Jan Plouhar (38) prozradili, jaké pro ně bylo natáčení veselky.

Na Slunečné bylo opět veselo. Sylva v podání Báry Jánové a Štěpán neboli Jan Plouhar do toho konečně praštili a stanuli společně před oltářem. Narozdíl od Báry má Jan Plouhar nejen zkušenosti z několika filmových svateb, ale také ze své vlastní. Jak sám herec přiznává, na vlastní veselce byl velmi emotivní. „Svoji svatbu jsem prožíval, to přiznávám, a hodně, ale tady jsem si na ni ani nevzpomněl. Že bych se vracel k tomu, jak to bylo se mnou, to ne," objasňuje Plouhar.

Zato Bára se necítila úplně ve své kůži. „Bylo to zvláštní, nikdy jsem takové scény netočila. Nebyla jsem z toho úplně nadšená," svěřuje se Bára. Sympatická herečka měla totiž pocit, že dělá něco špatného vůči svému příteli. "Ale když už jsme pak poněkolikáté záběry opakovali, tak to zmizelo. Už mi to bylo jedno,“ dodává.

Každé nevěstě samozřejmě hodně záleží na tom, jaké svatební šaty ten den oblékne. Jinak na tom nebyla ani Bára a mohla si vybrat ze tří kousků. „Jedny šaty byly moc princeznovské, druhé takové střídmé, ty by Sylva asi nechtěla, a třetí padly,“ popisuje Jánová, s tím, že velmi zabrat jí daly svatební sliby. „Byly docela dlouhé, tak se to točilo několikrát. Taky bylo hodně velké teplo. Kněz přede mnou měl bílý talár, já bílé šaty, ve kterých se neuvěřitelně odráželo slunce do očí. Nic jsme neviděli, slzeli jsme – jsem poučená,“ vzpomíná. Zato Jan Plouhar svůj oblek tolik neřešil a v podstatě mu to bylo jedno.

Sama Bára by podobnou svatbu, jakou měla Sylva, ani nechtěla. Jen na jednom by se shodly, a to mít ji venku. „Někde na nějakém hezkém místě v přírodě. I když nedávno jsem říkala příteli, že bych se chtěla vdávat na Cape Canaveral na Floridě, odkud startují vesmírné rakety,“ vysvětluje herečka.

Po svatbě na Slunečné rozhodně nepanují líbánky, ale Sylva stále vystrkuje růžky. „Sylva to na Štěpána hraje, má to hezky spočítané – a já jí přitom věřím, že to se mnou myslí dobře, a hlavně z lásky. Časem to ale bude divočejší a diváci se mají rozhodně na co těšit,“ slibuje Jan Plouhar. I Bára Jánová ujišťuje, že bude pořád stejná potvora. „Lidi mě ale mají pořád rádi. I když Štěpána dusím a hádám se s Lídou. Chvilku se teď budeme mít se Štěpánem rádi a chvilku ne. A co bude dál? To zatím netuším,“ usmívá se herečka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy