Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Svatba v rouškách podle 3v1: Holky natočily, jak vidí budoucnost obřadů v Česku

+ Dalších 7 fotografií
Holky z 3v1 zareagovaly na současnou koronavirovou pandemii a natočily video, kde fanouškům předvádějí, jak to bude podle nich v Česku vypadat v roce 2030. Ukázaly například, jak budou v budoucnosti probíhat svatby.

3v1 opět nezklamaly. Nikol Štíbrová (33), Veronika Arichteva (33) a Martina Pártlová (40) se znovu sešly u jednoho stolu a při té příležitosti pro fanoušky natočily video na téma budoucnost v rouškách. Jak všichni moc dobře víme, každé jejich video stojí za zhlédnutí, protože se u sledování náramně pobavíte. Jinak tomu není ani teď.

V nejnověji přidaném videu se známá trojice zaměřila na vývoj koronavirové pandemie v budoucnu. Popisují nám, jak ony samy vidí situaci v České republice v roce 2030. Jak si budeme v budoucnu vybírat partnery a jak bude probíhat například svatba? To všechno se dozvíte ve videu.

Holky z 3v1 natáčí zábavná videa již několik let. Natočily například parodii na Prostřeno, která se stala virální a na svém YouTube kanále tak upoutaly pozornost téměř milionu diváků. V minulosti třeba také žertovaly o tom, jak probíhá rozhovor s čerstvou Miss. Podívejte se na video, jak holky pobavily tentokrát.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy