Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Svatba útočníka Dallasu Radka Faksy: Romantický obřad přímo na seychelské pláži

Hokejista Radek Faksa se oženil s přítelkyní Dominikou.
Zdroj: Se souhlasem Radka Faksy
+ Další 4 fotografie
novomanželé

Hokejový útočník severoamerického týmu Dallas Stars Radek Faksa (28) do toho konečně praštil a oženil se. Jeho vyvolenou byla partnerka Dominika Matušínská, oba spolu žijí už několik let a mají i synka. Svou lásku odletěli snoubenci stvrdit až na daleké Seychely, odkud se na Instagramu pochlubili romantickými svatebními snímky z exotického ráje. 


Zamilovaná slova

Svatbu jako vystřiženou z romantického filmu měl hokejista Radek Faksa se svou nyní již manželkou Dominikou. „Pan a paní Faksovi. Nejlepší manželka, jakou jsem si mohl přát, miluju tě,“ vyznal útočník Dallasu lásku ženě svého života prostřednictvím Instagramu, kde se svým followerům pochlubil fotkami ze svatebního dne.

Pozadu nezůstala ani jeho vyvolená a na sociální síť napsala: „Navždy ano! Jsem šťastná, že můžu říct, že jsem si vzala lásku svého života. Moc tě miluju.“ Gratulace novomanželům na sebe nenechaly dlouho čekat a pod romantickým příspěvkem se objevilo přání od manželky Michala Jordána nebo trenérky Karolíny Huvarové. Nevěsta Dominika ukázala svou dokonalou postavu v romantických bílých svatebních šatech, ženich zvolil ležérní volnočasový outfit, který se na obřad konající se přímo na pláži perfektně hodil. Vzhledem k tomu, že jejich veselka proběhla daleko od rodné země, šlo o velmi komorní událost.

Pohádková rozlučka

Podle informací serveru isport.blesk.cz nebyla romantická pouze svatba, ale i Dominičina rozlučka se svobodou byla jako z pohádky. Tu si budoucí paní Faksová odletěla užít na sluncem zalitou Floridu, kam se z Texasu vypravila s partou kamarádek, mezi nimiž nechyběla ani manželka Aleše Hemského Julie.

Nyní jsou Dominika s Radkem konečně plnohodnotná rodina. Novopečení manželé spolu mají ročního syna Elliota Radka a svatba byla posledním krokem ke zpečetění jejich vztahu.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy