Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Svatba tragédky Maruš (34) z Výměny v sutinách: Sešlehala tam děti vařečkou?!

Zdroj: Facebook/reprofoto: TV Nova
+ Dalších 31 fotografií
Exkluzivní fotky
Až zrůdné chování, které předvedli ve Výměně manželek, dávno pověsili na hřebík? Zdá se, že svatba tragédky Maruš (34) s Marianem (31) pro oba zafungovala jako nový začátek. Dvojice, jejíž děti si v reality show ani neuměly vyčistit zuby, šla očividně do sebe. Přestěhovali se do rodinného domku a soudě dle fotek prožívají naprostou idylku. Ještě by to ale chtělo, aby se Maruš přestala uchylovat k fyzickým trestům!

Tragédka Maruš ve středu šokovala ve Výměně manželek V zanedbávání hygieny trumfovala i legendární špindíru Věru a je živoucím důkazem, že dávivý reflex nevyvolávají pouze pokrmy ze školní jídelny.

Jenže tohle všechno už zřejmě odvál čas. Maruš je teď šťastně vdaná za Mariana, touží po miminku a přestěhovali se do rodinného domku, který si svépomocí zvelebují. Ačkoliv jejich zářijová veselka nebyla z těch pompézních, bylo znát, že to mezi nimi pořád jiskří. A láska je koneckonců vůbec nejdůležitější.

Jeden vroubek ale Maruš na triku zůstává i po svatbě, z níž vznikaly fotky i na přívěsu plném starých cihel. Ve Výměně na ni totiž prasklo, že fyzické tresty na dětech jí nejsou cizí. Marian bez okolků na kameru řekl, že Maruš svého syna mlátí vařečkou.

I druhá manželka Petra (43) by byla schopna Maruš ledacos odpustit, ale domácí násilí ne. „To mě ranilo, protože mi bylo řečeno, že fyzické tresty nepoužívají,“ řekla televizi Nova. Tak doufejme, že se Maruš nad sebou zamyslí a fyzickým trestům se bude vyhýbat jako čert kříži.

Související články

Další články