Nejdřív se brali ve Strahovském klášteře, kde jen za luxusní limuzíny a bodyguardy měli dát něco kolem 100 tisíc, a to je možná jen ta minimální částka. Pak tu máme ty krásné šaty od Ivany Mentlové, která je Táninou letitou kamarádkou a dvorní návrhářkou. Ty naši stylisté odhadli na 100 tisíc, přitom moc látky na sobě modelka neměla. Odhalovaly především její svůdná stehýnka.

Po obřadu se všichni přesunuli na Farmu Michael u Slapů, kterou měli jen sami pro sebe a mohli začít hodovat. Podle našich informací vše nechali na manažerech honosného sídla, takže to podle jejich ceníku mohlo vyjít kolem půl milionu. V jejich nabídce totiž není jen hostina o několika chodech, kompletní květinová výzdoba, hudební vystoupení, ale k dispozici dostali i golfové hřiště, jízdy na koních, kulečník, vířivku, sportovní areál a vše, co tento luxusní areál nabízí. Ale jestli si tam platí ještě luxusní apartmány, tak je jasné, že se jejich svatba šplhá do jiných výšin.

To už máme 800 tisíc korun jen za věci, které jsou na první pohled poznat, ale částka se může samozřejmě zvyšovat, protože novomanželé nepatří zrovna k šetřílkům a chtějí svým hostům ukázat, že se dokážou pořádně plácnout přes kapsu, a pohostit je jak dva boháčové.

A jaký byl vlastně jejich svatební program?

11:00 svatební obřad + gratulace

12:00 přesun na hostinu

13:00 občerstvení + ubytování

15:00 zahájení svatební hostiny

17:00 krájení svatebního dortu

18:00 první tanec novomanželů

18.15 zahájení svatební party

20:00 házení svatební kytice

22:00 večerní občerstvení

Je jasné, že jejich velký den jen tak neskončí a bude se juchat až do ranních hodin. Další podrobnosti samozřejmě pro vás budeme sledovat a o všem, co se na statku Michael bude dít, informovat.