Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Svatba snů za miliony korun: Nejkrásnější tenistka světa si vzala německou fotbalovou superstar! JAK VYPADÁ SVATBA PRO NÁROČNÉ, MŮŽETE VIDĚT V NAŠÍ FOTOGALERII

Ana byla krásnou nevěstou.
Zdroj: Twitter.com
+ Dalších 8 fotografií
Nešetřili, ale proč taky. Srbka Ana Ivanovic i Němec Bastian Schweinsteiger vydělávají díky svému talentu obrovské peníze. Proč tedy neudělat svatební den velkolepý a nevrazit do něj balík peněz. Benátky a sedmihvězdičkový hotel - to je kombinace, kterou si pro nejdůležitější den života vybrali!

Možná trochu kýč, ale hodně drahý a také luxusní. Srbská tenistka Ana Ivanovic se provdala za německého fotbalistu Bastiana Schweinsteigera v romantických Benátkách. Když se berou dva úspěšní a bohatí lidé, prostě to stojí za to. A tak dali návod všem boháčům, jak to má vypadat, aby se na takový den vzpomínalo ještě hodně dlouho.

Své ANO si řekli v kostele a nyní si budou užívat v neskutečně luxusním hotelu. Kdo by ale čekal pětihvězdičkový, tak by se mýlil, využili totiž služby hned sedmihvězdičkového! A aby toho nebylo málo, tak si ho hned celý pronajali, přitom noc tam stojí přes 100 000 korun. Když na to mají…

Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží. Srbská kráska měla těch vztahů se slavnými sportovci už poměrně hodně, naposledy jí to nevyšlo s bohatým golfistou Adamem Scottem. Vdaná je ale poprvé, tak snad věděla, do čeho jde. Basti sice není žádný fešák, ale konto má hodně tučné a na to prostě ženy jdou!

Související články

Další články