Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

SVATBA! Rozhodnutí Adély Gondíkové a Jiřího Langmajera nikdo nečekal!

Adéla ve svatebním.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Překvapení
Patří ke stabilním párům českého šoubyznysu a svoji lásku se nyní rozhodli zpečetit manželským slibem. Adéla Gondíková (45) a Jiří Langmajer (52) se budou brát. Veselka by se měla konat už za pár týdnů.

I když se Adéla Gondíková druhé svatbě dlouho bránila zuby nehty, nyní to vypadá, že z ní bude brzy opět vdaná paní. S informací přišel web Super.cz. S jejím nastávajícím Jiřím Langmajerem by do toho měli tzv. praštit už začátkem letních prázdnin.

Svatba by to neměla být nijak skromná a tichá. Podle pozvánek na koncert skupiny J.A.R, kde stojí "Kouba se žení", je zřejmé, že svatba hereckého páru bude spojena s koncertem oblíbené české kapely, v jejíž čele stojí Dan Bárta a Roman Holý.

V pozvánce dále stojí "Společně konečně oženíme Koubu! Tak hurá na to.“ Zmíněný Kouba není nikdo jiný než role vojáka Kouby z filmu Copak je to za vojáka, kterou Langmajer před dvaatřiceti lety bravurně zahrál.

Jiří Langmajer odešel před osmi lety od manželky právě kvůli Adéle. Gondíková za sebou měla už v té době nevydařené manželství s hercem Ondřejem Brouskem.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy