Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Svatba Romana Vojtka se blíží: Petra Vraspírová řádila na rozlučce se svobodou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
nevěsta
Roman Vojtek (47) a Petra Vraspírová (32) do toho brzy praští. Hrdličky, které oznámily zásnuby letos v lednu, se už připravují na svůj velký den. Petra má za sebou dokonce už i rozlučku se svobodou, na které to prý dle vlastních slov pořádně rozjela.

Petra Vraspírová, která si zanedlouho vezme Romana Vojtka za manžela, se nedávno definitivně rozloučila se svobodou. Oslavit s ní velký životní krok přišla spousta jejích kamarádek a podle slov samotné Petry to vypadá, že její rozlučka byla pořádný mejdan.

Muzikálová herečka se oslavou pochlubila na sociální síti. „Já jsem se loučila se svobodou. Upozorňuji, že mám dvě publikovatelné fotky. Tohle je ta první. Hned za to vám hodím druhou, ale proto jsem krapítko neaktivní na Insta. Trošku to porazilo mé zdraví. Děkuji všem, bylo to boží,“ napsala budoucí nevěsta k první fotce. Nakonec zveřejnila ještě další dvě, z nichž na jedné už vypadá, že si celý mejdan skutečně užívá.

Nyní už rozlučka čeká jen ženicha a následně přijde obrovská svatba. V galerii se můžete podívat na nádherný zásnubní prstýnek, který Petra již brzy sundá a vymění za snubní.

Související články

Další články