Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Svatba roku: Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová do toho konečně praštili

Lucii to ve svatebním velmi slušelo.
Zdroj: se souhlasem L.Šafářové/patrikpseja.photography
+ Další fotografie
VESELKA

Hokejista Tomáš Plekanec (38) a extenistka Lucie Šafářová (34) jsou konečně svoji! Po roce a necelých devíti měsících od zásnub si řekli své ANO. Zpečetili tak svůj tři roky trvající vztah, z něhož mají i rozkošnou holčičku Leontýnku.

Napořád spolu

„Ty a já napořád…,“ napsala nevěsta Lucie Šafářová k svatební fotce s hashtagy, které naznačují, že se dvojice právě vzala. Patrně se tedy nechali oddat ve středu 22. 9. 2021.Jiný snímek sdílel podruhé ženatý Tomáš Plekanec.

Další informace z veselky zatím nejsou známé.

Jak se poznali

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se poznali v době, kdy to bývalé hvězdě NHL už doma s ženou neklapalo. Svůj vztah oznámili krátce poté, co vyšlo najevo, že sportovec nebude pokračovat dál ve svém předchozím manželství.

„Posledních pár dní se vídám s tenistkou Lucií Šafářovou. Ne rok, ani několik měsíců, jak se ke mně doneslo,“ potvrdil 21. 8. 2018 dosavadní spekulace.

Prošli si spolu velmi náročným obdobím, kdy Tomáš neměl hlavu na nic jiného než na boj o budoucnost svých dětí a také na náročný rozvod. Šlo samozřejmě hlavně o peníze. Až 23. 9. s exmanželkou vydal společné prohlášení, že se na všem nakonec domluvili.

A není divu, 19. 12. 2019 se narodila dcera Leontýnka a Plekanec už se chtěl plně soustředit na vše nové ve svém životě.

Na Silvestra 2019 došlo k zásnubám. „Žádost o ruku byla velmi romantická, málem jsme vyhořeli,“ vzpomínala pro 7 pádech Honzy Dědka.

Svatbu odložil covid

Samotná veselka měla proběhnout už v roce 2020, ale covidové události ji o více než 12 měsíců odložily.

„Zatím je kvůli koronaviru pozastavená, není kam spěchat," řekla tenistka ještě v dubnu s tím, že Tomáš se stejně trochu bojí. Důvodem měl být konec jeho předchozího vztahu. „Mám blbý, že Tomáš měl drahý rozvod. Takže do té druhé svatby už nebude chtít tolik investovat,“ smála se Šafářová.

Jenže stále až po uši zamilovaný Tomáš Plekanec, který evidentně po boku Šafářové velmi pookřál a dokáže se už i smát, svou životní šanci nepromeškal.

Související články

Další články