Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Svatba roku se blíží: Karlos Vémola ukázal výzdobu i oltář!

Svatba Karlose a Lely: Karlos Vémola ukázal výzdobu i oltář!
Zdroj: Se souhlasem L. Ceterové, eXtra.cz/ Jiří Masojídek, koláž eXtra.cz
+ Dalších 20 fotografií
Svatba

Přípravy na svatbu již vrcholí a budoucí novomanželé mají plné ruce práce. Karlos Vémola (37) si ve čtvrtek od dvou hodin na pražské plovárně vezme za ženu Lelu Ceterovou (33). Ještě den předtím však Karlos pomáhal na místě s přípravami a zpočátku to vypadalo, že se to stihne jen tak tak, jak sám prozradil na Instagramu. Jejich tým ale nakonec vše stihl.

Ve čtvrtek 28. července se uskuteční na pražské Občanské plovárně velmi mediálně sledovaná svatba MMA zápasníka Karlose Vémoly a jeho partnerky Lely Ceterové. Přípravy na svatbu neustále probíhají, jelikož se jedná o velikou veselku. Původnš se hovořilo o 300 hostech, ale nakonec jich bude zřejmě 200.

„Oběd máme pro 200 hostů, někdo dorazí ale jenom večer. Tím, že se tam postavil stan, tak se nám plovárna prostorově zmenšila. Takže tam není tolik místa,” přiznal Vémola webu eXtra.cz.

Přípravy vrcholí

Na Instagramu ukázal Vémola i přípravy na onen den. Ve středu, tedy den před svatbou, se byl i se synem nechat ostříhat, zatímco jeho žena nakupovala. Následně ještě večer vyrazil na plovárnu, aby sám dohlídl na přípravy svatebního místa.

Na instagramových stories navíc ukázal výzdobu, kterou měla na starosti jeho žena, a také oltář, u něhož si pár řekne své ano.

Romantická svatební noc

Jejich svatební noc následně proběhne na Žižkovské věži. „Svatební noc budeme mít na našem nejoblíbenějším místě. Tam, kde jsme se seznámili. Bude to na Žižkovský věži. Kde je jen jeden luxusní apartmán, takže budeme mít krásný výhled na Prahu. Je to pro nás výjimečné místo,“ nechala se slyšet Lela pro eXtra.cz.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy