Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

SVATBA ROKU: Rytmus požádal Jasminu o ruku! Známe podrobnosti o zásnubách

Zdroj:
+ Dalších 48 fotografií
Konečně!
A je to tady! Rytmus (41) a Jasmina (29) jsou zasnoubení a známý slovenský rapper detailně popsal, jak a kdy požádal svojí lásku o ruku. I když spolu nejsou ani rok, ani jednomu z nich to nepřekáží. Začali spolu randit teprve na jaře 2018 a teď se bude chystat velkolepá veselka!

Jasmina Alagič (29) a rapper Rytmus (41) jdou, zdá se, do všeho po hlavě! Na začátku vztah tajili a poté, co veřejně prohlásili, že tvoří pár, začali denně krmit sledující na sociálních sítích a fanoušky fotkami, kde všem ukazovali svoji lásku.

Jen pár měsíců nato, přibližně koncem léta, řekl Patrik pro web cas.sk: „Koupil jsem dům blízko Bratislavy." Zařizování domu ale nechává na své lásce, která má podle jeho slov vztah k podobným věcem.

Všichni očekávali, že tímhle tempem bude brzy svatba nebo dokonce dítě a je to TADY! Rytmus pouhých 7 měsíců po rozchodu s Darou požádal Jasminu o ruku a ona mu řekla své ANO! Rapper dokonce detailně popsal, jak to celé proběhlo a kde se tak stalo.

„Staneš se ženou mého života? Řekla ANO. Stalo se to v Bosně ve městě Tuzla kolem půlnoci na jejím oblíbeném místě. Do poslední sekundy netušila, že ten prsten u sebe mám od čtvrtka. Bylo to nádherné a tak přirozené. Na tenhle moment sem čekal celý svůj život a řeknu vám, že pokleknout před ženou svého života a požádat ji o ruku je nepopsatelný a nejhezčí pocit jaký sem kdy zažil.“ Celé vyjádření dokonce doplnil o fotografii, podívejte se v galerii!

Související články

Další články