Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Svatba roku obrazem: Šaty jako z pohádky, Krampol v roli kněze a opice v plenkách!

+ Dalších 60 fotografií
Galerie

Konečně se všichni dočkali, nejočekávanější svatba roku je zde. Z Lely Ceterové je již paní Vémolová a Karlos je tak nově nejen šampionem, ale také manželem. Své životní ANO si dvojice řekla krátce po 16. hodině a redaktor eXtra.cz byl u toho. V jakém víru se zatím nese opulentní veselka, která novomanžele vyšla na miliony? Nejen hvězdní svatebčané, ale také kolotoč a opice v košili jednoho z hostů! Máme exkluzivní snímky!

Novomanželé Vémolovi! Zápasník Karlos Vémola a jeho krásná Lela mají jeden z nejdůležitějších momentů svých životů již za sebou. Své ANO si řekli krátce po 16. hodině a obřad se konal přímo na vlnách Vltavy.

Novomanželé Vémolovi

U tohoto momentu nesmělo chybět ani mnoho hvězdných hostů v čele s Jiřím Krampolem, který se zhostil role kněze a novomanželům předal svatební prstýnky. Přímo na obřad dorazil ale také třeba moderátor Ondřej Novotný, lobbista Ivo Ritigg nebo zápasník a trénér českých MMA špiček, André Reinders se svou polovičkou Hankou.

Opulentní svatba za miliony

Celá událost se nese ve velmi opulentním stylu, nic jiného od Karlose ani nikdo nečekal. Ten na svatbě rozhodně nešetřil, veselka ho vyšla na miliony, jak prozradil pro eXtra.cz.

Lela oblékla nádherné šaty jako z pohádky, které doplnila o luxusní šperky za statisíce a na místo činu dorazila v přepychové limuzíně. Karlos se zase krátce před veselkou rozloučil se svobodou plavbou na velkolepé lodi, jak informoval živým vysíláním skrze svůj Instagram. Na svatbě nechybí ale ani kolotoč, vypouštění holubic nebo exotická opice, kterou obdrží nejspíše jako novomanželský dar. Podívejte se sami v galerii.

Související články

Další články