Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Svatba roku BABIŠOVÝCH?! Andrej Babiš bude rád, že se vůbec dostaví!

Zdroj: YouTube
+ Dalších 29 fotografií
Andrej a Monika Babišovi se veřejně svěřili s tím, jak bude zhruba vypadat svatba a jak teď vypadají její přípravy.

Partnerka a teď vlastně už i snoubenka ministra financí Andreje Babiše (62), Monika Babišová (42), je ve svém živlu. Poté, co zdárně dokončila rekonstrukci relaxačních prostor na Čapím hnízdě (jedna noc tam stojí 5 500 Kč), zakousla se do dalšího projektu! Tentokrát Monika organizuje svoji vysněnou svatbu s Andrejem na slavném Čapím hnízdě.

A jak bude vypadat svatba podle Moniky?

"Šaty budu mít bílé, i když je to moje druhá svatba. Bílá je moje oblíbená barva. Všechno bude zkrátka bílé...," zasnila se Monika.

Andrej toho má v poslední době tolik, že své partnerce při organizování vůbec nepomáhá Jediné, co udělal, bylo to, že napsal seznam jmen svých přátel, kteří na svatbu z jeho strany dorazí. Seznam je to docela dlouhý, protože i s tím Moničiným to činí celkem 200 hostů.

“Všechno organizuje moje manželka. Řekla mi, v kolik a kam mám přijít, dokonce mi nechala i ušít oblek. Já nic nedělám…,” svěřil se Andrej Blesku. Tahle věta nikoho nešokuje, neboť Andrej si v minulosti stěží našel čas na návštěvu porodnice v době, kdy Monika rodila...

Budou na svatbě politici? Podle Andreje nikoliv, neboť v politice moc přátel nemá a očekává prohru ve volbách, které se kvapem blíží.

“Líbánky plánujeme po volbách, to budou obrovské líbanky (smích)...,” vtipkoval Andrej.

Související články

Další články