Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Svatba prince Harryho a Meghan už klepe na dveře: Víme, kdo bude mezi svatebčany!

Bude to svatba roku.
Zdroj: instagram
+ Dalších 15 fotografií
Největší svatební událost roku se kvapem blíží. Princ Harry (34) a Meghan Markle (36) si řeknou své ano už za dva měsíce. Začínají tak dolaďovat detaily, mezi něž patří i to, koho vůbec na veselku pozvou. Ve významných osobnostech nejspíš mají jasno už od začátku, ale nyní vyšlo najevo, že přijít budou moct i běžní občané!

Celá Velká Británie je štěstím bez sebe. Blíží se totiž další královská svatba, a to znamená jediné. Že se bude bujaře slavit. Princ Harry si bere svou kanadskou kočičku Meghan Markle už 19. května v kapli sv. Jiří na hradě Windsor.

Přijdou samozřejmě významní představitelé království i dalších zemí, dozajista mezi svatebčany nebudou chybět ani některé hvězdy. Ale Harry a Meghan chtějí, aby si velkou událost užil i britský lid. Proto zástupci království vyberou 2 600 obyčejných lidí, kteří se ale nějakým způsobem zasadili o zvelebení země.

„Princ Harry a slečna Meghan vyjádřili přesvědčení, že veřejnost se musí cítit součástí svatebních oslav. Proto na obřadu nebudou ani občané chybět,“ stojí v pátečním vyjádření Kensingtonského paláce.

Související články

Další články