Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Svatba prince Harryho a Meghan Markle? Podle známé jasnovidky je čeká velké neštěstí!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 17 fotografií
Svatba prince Harryho (33) a Meghan Markle (36) je jednou z nejočekávanějších událostí roku. Nejenom Británie je u vytržení z toho, že se rozverný zrzek konečně usadí. Jenomže podle známé věštkyně nebude mít jejich manželství dlouhého trvání. A někdo kvůli tomu bude dokonce trpět.

Princ Harry a Meghan Markle si řeknou své ano letos v květnu. Oba se zdají být zamilovaní až po uši a přípravy na královskou veselku jsou už v plném proudu. Neproběhne ale celá sláva poněkud zbytečně?

Australská jasnovidka Kerrie Erwin si myslí, že manželství jednoho z dědiců britského trůnu a kanadské herečky zalité sluncem rozhodně nebude. "Cítím, že v tomto roce Meghan otěhotní. Na druhou stranu s Harrym ale nevydrží dlouho," cituje slova známé vědmy server DailyMail.co.uk

"Dávám jim přibližně pět let. Budou muset řešit hodně osobních rozepří, protože jsou oba velmi silné osobnosti. Je to smutná věc. Přeji jim jen to nejlepší, ale nevypadá to dobře," řekla Kerrie.

Pokud se věštkyně nemýlí, nejhůř z toho vyjde potomek Harryho a Meghan. Utrpení z rozvodu rodičů zná moc dobře i sám Harry, s jehož tragicky zemřelou maminkou lady Dianou se princ Charles také rozvedl. Snad jeho rodinu nečeká stejný osud.

Související články

Další články