Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Svatba podle hvězdy lechtivých filmů: Lady Dee jde proti tradicím

Lady Dee prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Rozhovor

Někdejší hvězda filmů pro dospělé Drahomíra Jůzová alias Lady Dee (25) svou kariéru v erotickém průmyslu už ukončila. Dnes se věnuje hlavně péči o svoji malou dcerku a připravuje se na svůj den D, se svým partnerem totiž mluví o svatbě. K žádosti o ruku zatím ale nedošlo. “Stále čekám na prstýnek, prý až půjdeme nakupovat,“ říká v rozhovoru pro eXtra.cz Drahomíra. Vybere si zásnubák sama?

Drahomíra Jůzová je známá hlavně pod svým uměleckým pseudonymem Lady Dee. Proslavila se natáčením lechtivých scének, se kterými ale kvůli narození malé dcerky sekla. Tu přivedla na svět se svým partnerem Omarem, se kterým tvoří pár dva roky a snad již brzy svůj vztah posunou o krok dál.

Hrdličky totiž mluví o svatbě! “Stále čekám na prstýnek, tak uvidíme,” Drahomíra se nedočkavě těší. K žádosti o ruku totiž zatím nedošlo. “On říkal, že až příště někam půjdeme nakupovat, když jsme se bavili o šperkách, tak až koupíme prstýnek, tak prý bude zásnubní,” prozradila. “Mě stejně baví to, jak musím čekat. Uvidíme, kdy to bude,” směje se. Vybere si zásnubní prsten nakonec sama?

Po boku svého partnera Drahomíra jen září, a to soudě nejen podle společných fotek, které dává na svůj Instagram.

I v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytla na křtu nového vydání časopisu Playboy, o svém partnerovi mluvila jako o své spřízněné duši. Omar je prý navíc skvělým tátou, s péčí o malou princeznu jí velmi pomáhá. “Dnes mě nedoprovází přítel, ten je doma a hlídá. Umím si to zařídit,” směje se Drahomíra. “Každopádně musím říct, že on mi pomáhá fakt úplně ve všem,” libuje si.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy