Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Svatba Patricie Solaříkové v obraze: Paní Pagáčová ukázala video z veselky v lese

+ Dalších 19 fotografií
Byl to pro ni její nejkrásnější den v životě... Hvězda seriálu Ulice, herečka Patricie Solaříková (30) je už pár týdnů vdanou paní. Má za sebou sňatek s partnerem, dramaturgem Tiborem Pagáčem (27), kterého si vzala v druhé polovině června. Dlouho připravovaná svatba se konala v lese. Ale až teď zveřejnila dojemné video ze svého velké dne. A je skutečně dojemné.

„Přišlo video ze svatby, moc děkujeme Petr Manhart a děkuju celé své rodině a přátelům za to, jak krásný nám ten náš den pomohli udělat,“ oznámila v pátek na svém profilu na sociální síti talentovaná a půvabná herečka.

Koncem ledna tohoto roku se Solaříková pochlubila fanouškům na sociálních sítích fotografií se zásnubním prstýnkem. A v červnu už se vdávala. Svatbu si moc užila, o tom svědčí i video.

„Nedokážu ani popsat, jak nádherný to bylo. Především díky lidem, který s námi ten den oslavili. Obrovský dík patří Erice Jungrové, díky ní byl náš den opravdu tím nejkrásnějším a my neměli vůbec žádný starosti a jenom jsme si užívali,“ napsala těsně po svatbě Solaříková k romantické svatební fotografii.

Pro Solaříkovou, která si vzala jméno svého manžela, je rok 2019 plný nového a změn. Po mnoha letech se totiž rozhodla skončit s natáčením seriálu Ulice. „Po třinácti letech jsem si řekla, že v nejlepším se má přestat," potvrdila herečka svůj odchod.

Jak ale vypadala její svatba? Podívejte se na video.

Související články

Další články