Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Svatba oscarové herečky Jennifer Lawrence: Dorazilo 150 hvězdných hostů

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Svatba
Herečka Jennifer Lawrence (29) je už vdaná paní. Včera se provdala za obchodníka s uměním Cookea Maroneyho (34). Na svatbě bylo 150 hostů, mezi nimiž byli i slavní.

Oscarová herečka Jennifer Lawrence se provdala za svého milovaného Cookea Maroneyho. Pohádková svatba se konala včera ve státě Rhode Island v USA.

Obřad probíhal v sídle Belcourt v Newportu. Místo si vybrali opravdu skvěle, protože celý objekt je naprosto úchvatný.

Své ano si řekli před zraky 150 hostů. Mezi pozvanými nechyběla herečka Cameron Diaz s manželem či herečka Emma Stone. Na svatbu dorazila i Sienna Miller a Kris Jenner, která kvůli svatbě opustila oslavu dcery Kim Kardashian (38). Dorazila také zpěvačka Adele.

Jennifer měla na sobě bílé svatební šaty od značky Dior. Celý prostor sídla byl dobře zabezpečen, aby zamezili zvědavým očím.

Pár začal svatbu údajně plánovat v červnu, za pár měsíců tak herečka i se svým pracovním nasazením dokázala naplánovat vdavky, jaké si vysnila. Novomanželé prý už plánují rodinu. Podívejte se do fotogalerie, kde obřad probíhal.

Související články

Další články