Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Svatba na Slunečné se změní ve fiasko: Týna na poslední chvíli uteče od oltáře

Zdroj: TV Prima
+ Další 4 fotografie
zvrat
Už v dnešním díle se Týna Popelková dočká svého velkého dne. Stane před oltářem se svým vyvoleným Štěpánem. I když ji od svatby s ním hodně lidí zrazovalo, nedala si říct a oblékla si bílé šaty. Velkou radost z toho má samozřejmě i budoucí tchyně Lída Vacková, která je zároveň organizátorkou. O to víc jí ale spadne brada, když se obřad náhle zvrtne...

Týna Popelková má svůj velký den. Vdává se a na obřad a hostinu se těší celá vesnice. Jenže o co víc se lidé těší, tím víc Týna pochybuje, jestli vůbec dělá dobře. Nakonec se rozhodne, že svatba nebude a v poslední chvíli z kostela uteče.

Úprk po schodech

Mrazivé ráno, kostel a řada schodů čekaly na hlavní představitelku Týny Evu Burešovou Ta už od rána popocházela po place ve svatebních šatech a chystala se na úprk, který si na ni scenáristé vymysleli. „Věřte, že to nebyla legrace. Nesportuju, navíc je hrozná zima a ten ledový vzduch se vám dere do krku. K tomu schody jsou hrozně vysoké a v podpatcích se po nich dobře neběží,“ prozradila dojmy Eva Burešová po svém prvním záběru.

Sylva zůstala v teple

„Ale hned po běhu na mě čekal teplý čaj, je tu skvělé zázemí, takže díky,“ usmívá se herečka, která dostala lehké svatební šaty s kabátkem. „Jsou moc hezké, byla jsem zvědavá, s čím kostymérky přijdou.“ Zato její seriálová sestra Bára Jánová se má o poznání lépe.

Je zabalená v kabátu a žádné velké scény ji nečekají „Točí se těžko, trochu cítím krk a špatně se mluví. Naštěstí textu nemám moc. Musím se ale přiznat, že jsem ještě žádnou svatbu netočila, takže jsem byla malinko dojatá, i když z toho nakonec nic nebylo,“ usmívala se Bára, která jedním dechem poděkovala za skvělé ohlasy na seriál

Související články

Další články