Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Svatba na první pohled: Vyměnila Simona ženicha? René jí poslal vzkaz plný lásky

Svatba na první pohled: Vyměnila Simona ženicha? René jí poslal vzkaz plný lásky
Zdroj: TV Nova / archiv Reného Vrábela
+ Dalších 7 fotografií
prohoz
Diváci show Svatba na první pohled začali v sobotu spekulovat nad tím, jak celý experiment dopadl. Ačkoliv to, jaké páry spolu zůstanou, se dozví až ve středu během posledního dílu, už nyní si myslí, že došlo k malé změně. Podle příspěvků na Instagramu se jim zdá, že Simona sice neskončila s Radkem, ale v pořadu si vybrala jiného ženicha.

Svatba na první pohled se chýlí ke konci a někteří diváci mají už nyní podezření, že mezi páry došlo k malému prohozu. Ačkoliv René v zatím posledním odvysílaném dílu řekl, že je zamilovaný do Petry, lidé si myslí, že nakonec skončil s jinou nevěstou.

Simoně a Radkovi z diváků snad nikdo nepřeje, aby skončili spolu. Radka nazývají psychicky labilním ufňukánkem, Simona jim je naopak velmi sympatická. Proto je potěšilo, když viděli, jak krásný vzkaz jí oblíbený ženich René zanechal na sociální síti k svátku.

„Simonka má nejlepší úsměv, co jsem kdy viděl, neskutečně velké srdce a tolik ambicí - kdyby vylezla na Mount Everest, tak věřím, že řekne 'A to je všechno?'“ napsal René k videu, kde Simona cvičí ve fitku.

Náhodné setkání

Spekulace o vztahu Simony a Reného podpořila i fakt, že se s nimi vyfotila fanynka, která je spolu náhodou potkala. Oba fotku sdíleli, ovšem ke spekulacím o vztahu se nijak nevyjádřili. Zdá se, že na pravdu si musí lidé ještě počkat.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy