Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Svatba na první pohled: Ufňukánek Radek diváky vytáčí doběla, Simona mu musí ustupovat

Svatba na první pohled: Ufňukánek Radek diváky vytáčí doběla, Simona mu musí ustupovat
Zdroj: TV Nova archiv
+ Další 2 fotografie
pláč
Zatímco v show Svatba na první pohled doposud byly neoblíbené hlavně nevěsty, kvůli Radkovi diváci zaměřili svou kritiku i na jednoho ze ženichů. Natálka a Petra si vylepšují pověst, naopak Radek, kterého dala věda dohromady se sympatickou Simonou, je vytáčí doběla. Neustále brečí, uráží se a nevěsta mu už na líbánkách musí ustupovat.

Aktuální žebříček divácké neoblíbenosti účastníků show Svatba na první pohled jasně tahá Radek. Poslední ženich, který si vzal sympatickou Simonu a odletěl s ní na líbánky do Portugalska, je podle žen na sociálních sítích tím posledním typem chlapa, kterého by chtěly mít doma.

Jakkoliv se mohl zdát Radek roztomile citlivý, ukazuje se, že občas je citlivý až moc. Už na počátku líbánek si Simona všimla, že ačkoliv ona sama je emotivní, na něj se ani zdaleka nehrabe. Poznala to poté, co se rozbrečel při pohledu na oceán.

První výraznější problém nastal, když se Radek své ženy zeptal, zda se jí líbí. „Líbí se mi tvoje tetování,“ odpověděla Simona, kterou ženich fyzicky úplně nepřitahuje. Tato slova Radka mrzela a urazila a odešel z pláže, kde nechal Simonu samotnou. Když se vrátil, tak jí řekl jen, ať je stále upřímná.

Nezkrocené emoce

Další problém přišel, když šli manželé na večeři a veškerou konverzaci s personálem restaurace obstarávala Simona. Radek se dle svých slov cítil jako debil a partnerce jasně řekl, že má něco nechat i na něm. V upoutávce na další epizodu pak znovu brečel, a dokonce se i vztekal, protože měl dojem, že z něj někdo dělá idiota. Co si o Radkovi myslíte vy?

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy