Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Svatba na první pohled: Takhle dřív vypadala nevěsta Štěpánka, pohublá a bez tetování

Svatba na první pohled: Takhle dřív vypadala nevěsta Štěpánka, pohublá a bez tetování
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
proměna
Štěpánka Hadenová ze Svatby na první pohled hned od začátku působí rázně, drsně a dominantně. Zda za to můžou roky zkušeností nebo její vzhled, možné je obojí. Dříve však působila o dost jemněji a dokonce neměla jediné viditelné tetování. Takhle vypadala Štěpánka dlouho před Svatbou!

Svatba na první pohled je sociální experiment, kam se lidé přihlásí a svůj osud vloží do rukou vědy a odborníků, kteří se jim pokusí nalézt celoživotního partnera. Tam se přihlásila i Štěpánka Hadenová, která rozhodně potřebuje chlapa, kterého jen tak něco nevyvede z míry. Štěpánka je krásná mladá žena, je rázná, sebevědomá a ví, co od života chce.

Jak je známo, tetování je stále přijímáno se značnou nechutí a pořád jsou lidé, kteří potetované jedince automaticky označí jako vyvrhely a kriminálníky. Je téměř pochopitelné, že ženy, které se nechají potetovat, vypadají o dost drsněji než ženy s čistou kůží. A ani Štěpánka neměla vždycky vytetované oba tzv. rukávy, podvazek na stehně nebo tetování v dekoltu. A byla dost pohublá.

Podívejte se sami, jak vypadala Štěpánka dříve.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy