Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Svatba na první pohled: Špatný start Natálky a Františka, líbánky začaly katastrofou

+ Dalších 5 fotografií
Ve středu ve 20:20 budou moci diváci televize Nova sledovat druhý díl nového sociálního experimentu Svatba na první pohled, ve kterém věda pomáhá nezadaným jednotlivcům najít vysněného partnera. V minulém díle se před oltářem poprvé potkali Natália a František. Po romantické svatbě vyrazili novomanželé na svatební cestu na Zanzibar, kde ale budou řešit problém, který asi nečekali.

Snubní prstýnek je symbolem uzavřeného manželského svazku. A co když dojde k jeho ztrátě? Navíc hned v prvních dnech manželství? Přesně to se totiž stalo Františkovi na líbánkách v pořadu Svatba na první pohled. Nevěstí to bohužel nic dobrého. Ztráta prstýnku totiž přináší smůlu a podle pověry spolu dvojice sice může zůstat, oba se ale budou trápit.

„No super, já jsem ztratil prstýnek,“ říká vyděšeně František při vyjížďce na motorovém člunu. Vyndá ruku z vody a opravdu - snubní prstýnek na ní chybí! „Dával jsi tam špatnou ruku,“ glosuje se smíchem situaci Natália a zjevně se dobře baví.

„Celý den si s ním hraju a teď mi ho vzala voda. Uplaval...“ dodává František posmutněle. Symbol jejich svazku je pryč! Je to předzvěst něčeho zlého? O ztrátě snubního prstýnku se takové věci říkávají. Tady to sice zatím na žádný malér nevypadá, ale kdo ví, jak se bude situace vyvíjet.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy