Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Svatba na první pohled se zvrtne: Nešťastné nevěstě zbydou oči pro pláč

Svatba na první pohled se zvrtne: Nepříjemné chvíle a spoustu slz
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
zvrat

Velký romantický sociální experiment Svatba na první pohled, který vysílá TV Nova, se pokouší odpovědět na otázku, zda nám věda může najít lásku na celý život. První tři páry, jejichž osudy se začaly odvíjet v minulých dílech, doufají, že tomu tak je. V případě čtvrtého páru však dojde k nečekanému zvratu během svatebních příprav, obratu, kvůli kterému se jeden z partnerů zhroutí.

Romantická reality show Svatba na první pohled si získává čím dál více příznivců po celém světě, neboť lidem přináší naději, že na ně ten pravý určitě někde čeká.

Spousta nezadaných, kteří touží po lásce, se rozhodla zúčastnit velkého sociálního experimentu, v němž vložila svůj osud do rukou vědy v naději, že jim pomůže najít partnera / partnerku na celý život.

Dva páry si v minulých dílech již své ano řekly. Novomanželé si nyní užívají společné chvíle nasvatebních cestách snů, které jsou prvními velkými zkouškami jejich vztahu.

Zatímco Jarda a Romana, pár číslo jedna, začíná řešit, co bude, až se vrátí do Čech, pár číslo dvě, Andrea a Kadri, se musí v exotické destinaci popasovat s rozdílným očekáváním, jak by se měl partner či partnerka chovat.

Přestože jsou manželé, teprve se poznávají, což s sebou přináší nejrůznější úskalí, zvláště pokud si do společného života přinášejí nezpracované šrámy z minulých vztahů.

Rozechvění, romantiku i pocity štěstí zažívá pár číslo tři, Andrea a Roman, který se konečně pozná a stane před oltářem.

Ještě před tím ale Andrea dostane dárek, který jí o jejím nastávajícím hodně napoví. Jaký bude jejich obřad? Jak na sebe zareagují, když se poprvé spatří?

Také v tomto díle vybere tým expertů z více než dvou tisícovek nezadaných účastníků experimentu další pár, který má na základě vědeckých testů všechny předpoklady pro to, aby našel lásku na celý život.

Experiment s láskou se zvrtne

Jak vysokoškolačka Mirka (22), tak extrovertní živnostník Marek (25) přesně vědí, co od života chtějí, byť jsou ve věku, kdy se spousta jejich vrstevníků teprve hledá.

"Chci mít vztah, protože má spoustu hezkých věcí. Můžete se spolehnout na jednoho člověka, což jako singl nemáte," svěřil se Marek štábu hned při úvodním pohovoru. 

"Překvapilo mě, že Marek má velmi dobře srovnané, co chce, právě v oblasti svého soukromého života," přiznává jeden z expertů, vztahový kouč Petr Ja Křen.

"Přijde mi, že dneska se nechce nikdo vázat, chce si jen užívat. Proto zkouším najít vztah touto cestou," říká otevřeně Mirka.

Přestože to vypadá, že Mirka a Marek vytvoří ideální pár, jen tři dny před svatbou se v jejich případě experiment zvrtne, což přinese spoustu slz i nepříjemné chvilky pro samotné experty. Marek totiž zařadí zpátečku...

Související články

Další články