Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Svatba na první pohled: S kým dnes randí Natálka a zbylá sedmička nevěst a ženichů

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
vztahy
Před více než měsícem diváci viděli finále show Svatba na první pohled. Jen jeden z párů, konkrétně Simona Míková a Radek Stöber, se rozhodl společnou cestu životem ukončit, ostatní chtěli svému vztahu dát šanci. Dnes už je ale vše jinak a nerozešli se jen Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk. Jak účastníci žijí?

Simona Míková a Radek Stöber

„Myslím si, že jsme si na sebe zvykli a prožili jsme toho spolu spoustu. Ale myslím si, že mezi námi jsou rozdíly, které by v dlouhodobém horizontu nefungovaly. Vážím si tě jako člověka, ale na pokračování mileneckého vztahu to z mé strany není,“ těmito slovy Simona Míková odmítla Radka Stöbera ve finále show Svatba na první pohled.

Simona na svého prince na bílém koni stále čeká, Radek na druhou stranu už štěstí našel. Aktuálně randí s devatenáctiletou Klárou, která je vzhledově až nápadně podobná jeho televizní nevěstě. „Je to stádium zamilovanosti, prostě si užíváme přítomnost toho druhého, taková ta prvotní fáze, kdy jsi okouzlenej, nadšenej a všechno je růžový. Už spolu bydlíme,“ svěřil TV Nova.

Petra Malíková a René Vrábel

René Vrábel se ve velký den rozhodl, že ve vztahu s Petrou Malíkovou chce pokračovat dál. Mnozí si mysleli, že ho Petra odmítne, ale stal se opak. „Jsem ráda, že René chce pokračovat. Ano,“ řekla v posledním dílu show.

Vztah těchto dvou se nakonec rozpadl, nerozešli se ale ve zlém a oba tvrdí, že jsou dobrými přáteli. Instagramové profily obou dvou ale naznačují, že spolu moc času netráví. René si ale našel kamaráda i v Radkovi, se kterým se chodí například i otužovat.

Natália Mykytenko a František Gebr

„Děkuju za všechno, nechci o tebe přijít a chtěla bych nám dát šanci,“ řekla ve finále show Natália Mykytenko, která se v průběhu natáčení nechovala jako zrovna ukázková manželka. Ona a František Gebr i nadále zkoušeli svůj vztah budovat, nakonec se ale přeci jen rozešli.

Natálka je nově zaláskovaná a její nový přítel je přesně její typ – vysoký, pohledný, tmavší a v kondici. Jedná se o náměstka primátora Mostu Marka Hrvola. Dle fotek, které sdílí na sociálních sítích, je zřejmé, že je Marek cestovatel a aktivně sportuje. U Františka to naopak vypadá, že žádnou novou ženštinu po boku nemá.

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk

„Mám pocit, jako kdybych Páju znala celý život, je to fajn člověk. Nejkrásnější moment byla ta dovolená, když jsme byli na těch líbánkách. Potom když jsme jeli za kamarádkou do dětského domova, to bylo hodně emotivní,“ řekla na konci Svatby na první pohled Štěpánka Hadenová. Ona a Pavel Dlesk byli divácky nejoblíbenějším párem a když se shodli, že spolu chtějí pokračovat, lidé byli nadšení.

Štěpánka a Pavel na vztah nijak nespěchají, prozatím spolu nebydlí, ale pravidelně se vídají. Jako jediní z těch, kteří si řekli, že chtějí vztah budovat, to skutečně vydrželi a nerozešli se. Na sociálních sítích mají pak spoustu fanoušků, kteří ocení každou jejich společnou fotku.

Související články

Další články