Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Svatba na první pohled: Radek plakal kvůli Simoně, takhle se k němu prý nikdo nechoval

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
reality show
Středeční díl reality show Svatba na první pohled byl opět plný emocí, napravování vztahů a napjatých chvilek. Natálka se snaží získat si Františka zpátky, což se jí velmi daří, tráví spolu spoustu času. Mezi Štěpánkou a Pavlem to jiskří a skvěle si rozumí. Naopak u Reného a Petry je to velmi vrtkavé. A jak to dopadlo se svatbou Simči a Radka? Ženich se dokonce rozplakal...

Natália se po návratu do Prahy a po sezení s terapeutem, kam dorazila s Františkem, přehodnotila svůj přístup. Rozhodla se na celém vztahu zapracovat. Pro svého manžela přichystala překvapení ve formě narozeninové oslavy, čehož si František velmi vážil. Pozvala jeho přátele, nachystala výzdobu a připravila dort.** „To mám rád a hrozně rád dělám překvápka druhejm,“** usmíval se od ucha k uchu Fanda.

A to nebylo všechno. Natálka se dohodla s Frantou, že vyrazí na in-liny. „Společný chvilky, zážitky, okamžiky jsou pro každý pár důležitý,“ podotkla Natália. Jakmile si je však nevěsta nazula a stoupla si, rozhodnutí litovala. Stála na nich poprvé a už se to nezdálo tak jednoduché, jak se říká. „Měla jsem strach, že si rozbiju čumák,“ pronesla stydlivě Natálka. Franta měl se svou ženou trpělivost. Nechal ji, ať se uklidní a zajel jim pro zmrzlinu, což Natálce přišlo velmi milé a pozorné. Vypadá to, že se jejich vztah opravdu zlepšuje! Dokonce mu uvařila kávu, kterou nenávidí.

Svatbu přerušila bouře, obřad proběhl uvnitř

Poslední svatba byla v minulém dílu na spadnutí, bohužel ji však přerušila bouře. Kvůli dešti se vše muselo přestěhovat do Zámku Nimeřice, kde se měli oddat Simona MíkováRadkem Stöberem. Nervozita obou dvou se kvůli tomu pěkně protáhla, ale nakonec k obřadu došlo.

„Já, když jsem ji viděl přicházet, tak jsem vůbec nevěřil, že se to týká mě,“ říkal dojatě a překvapeně Radek. Simoně se její nastávající zdál hodný a sympatický, jak sama řekla. Když však přišlo na to říct si své ‚ano‘, bylo ticho. Simona váhala několik vteřin. Nakonec však na Radka pohlédla, usmála se a řekla své ‚ano‘. Když se pár poznával po obřadu, padli si do oka. Simona přiznala, že by si ho jen tak asi nevybrala, ale dá tomu šanci, protože věří, že je v Radkovi veliké dobro. On sám si naopak myslí, že ona je pro nějak úplně jiná liga.

Po svatbě vyrazili na líbánky do nádherného Lisabonu v Portugalsku, z čehož byl Radek naprosto nadšený. I Simona, protože tam ještě nebyla. Vydali se spolu po památkách, kde Radek vyprávěl o historii a pak sám přiznal, že je Simča první, která ho ještě neprosila, aby zmlkl. „Já si myslím, že bys měl jít dělat učitele historie. Ty to dokážeš podat tak zajímavou formou, ty děti by tě žraly,“ navrhovala mu s nadšením manželka. Přiměla ho, aby se přihlásil na školu. „Jsi první člověk, který mi řekl, že to, co pořád melu, má nějaký smysl,“ vyrazil ze sebe.

Vztah mezi Simčou a Radkem byl během chvíle velmi intimní, co se týká emocí. Je otázkou, zda Stöger pláč předstíral či nikoliv, když zahrál postavu Petra v Nebezpečných vztazích. Simona si všimla, že sebedůvěra jejího muže je velmi vrtkavá a ona je teď ten člověk, který ho dokáže „nakopnout“. To vše si Radek uvědomil téměř okamžitě. „Někdy prostě potřebuješ počkat někoho, kdo v tobě probudí to pravý, co skutečně chceš,“ plakal Radek. Simče stále děkoval za upřímnost a za to, že si díky ní uvědomuje spoustu věcí. Řekl jí, že se k němu nikdo takhle v životě nechoval a moc si toho vážil, že je k němu upřímná a pomáhá mu si věřit.

Rozdílné představy o adrenalinu

RenéPetrou už měli dávno po svatbě a měli si užívat své líbánky na Slovinsku, kde rozhodně nebyl čas na nudu. A to se zřejmě nelíbilo nevěstě. Hned se totiž vrhnuli na rafty, z čehož neměla Petra radost. „Není mi to moc příjemné, ale budu se snažit si to užít se vším všudy,“ řekla ještě před tím, než vyrazili. Přiznala pak, že takové dovádění není pro ni a užije si radši teplejší vodu. Těšila se proto k moři, ke kterému vyrazili později.

René si rafty velmi užíval a studená voda mu vůbec nevadila. Chtěl poškádlit svou milou, Petra ale byla dost podrážděná. A dala to velmi striktně najevo. „Hej, nech toho, fakt, nebo se nase*u,“ štěkla po svém manželovi. René si ale její vztek si nebral nijak k srdci. „On věděl, že jsem tady nespokojená. On to ví už od prvního momentu. Já jsem mu to narovinu řekla,“ stěžovala si Petra s tím, že si chtěla rafty užít, ale přešla ji chuť. René chtěl, aby se bavila a nebyla otrávená nebo znuděná. Pak sám přiznal, že mají zřejmě každý jinou představu o adrenalinu.

Jakmile vyrazili k moři, byla podrážděnost ta tam. U moře se oba spolu vyblbli, pošťuchovali se, dokonce došlo i na vodní skútr! A na ten se oba dva těšili. I když došlo k menší nehodě, kdy Petra ze skútru vypadla, ale René se pro ni hned vrátil. Vzal ji pak na romantickou plavbu lodí, což se Petře zdálo velmi ohleduplné a uklidňující. Po návratu do Čech si vybírali byt, kam se nastěhují. Vybral se ten, který se líbil Renému, ale po nastěhování zjistili, že měli jít do toho, který se líbil Petře. Ale se situací se poprali dobře a nový byt si zútulní.

Po krásných líbánkách rovnou domů

ŠtěpánkaPavlem si užili poslední romantický piknik v Řecku a vyrazili domů. Domluvili se, že budou bydlet u Pavla, protože ten má větší byt, než jeho manželka. Oba si celou dovolenou moc užili a je vidět, že jim to skvěle klape. Na letišti po návratu do Česka se však Štěpánka chovala trochu odtažitě. Pak se přes zprávy Pavlovi omlouvala, že byla vyřízená. Ale už se moc těšila, až se k němu nastěhuje. Stejně tak Pavel. Oba si uvědomili, že dovolená skončila a musí spolu fungovat na denní bázi se všemi radostmi i strastmi manželství.

Sprosté vtípky, další legrace, popichování, ideální vztah. Oba dva si jeden druhého moc užívají a je vidět, že se mají moc rádi. Pavel měl chvíli pocit, zda není Štěpánka moc divoká, ale nakonec mu došlo, že se vůbec není čeho bát. Když dorazili k psycholožce na sezení, Pavel zmínil, že je Štěpánka trochu dominantní. Ale ani jeden to nebere nijak zle, ba naopak usoudili, že se jim i tak daří velmi dobře.

Kterému páru fandíte nejvíc? Komu myslíte, že to vydrží?

Související články

Další články