Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Svatba na první pohled: Radek má na nevěstu jasné požadavky, obstojí něžná květina Simona?

Svatba na první pohled: Radek má na nevěstu jasné požadavky, obstojí něžná květina Simona?
Zdroj: TV Nova archiv
+ Další 2 fotografie
reality show
Čtyři nevěsty a čtyři ženichové. Celkem čtyři páry, které se potkají poprvé až před oltářem. Osmkrát vyřčené známé ANO, tentokrát z úst jednotlivců, kteří měli odvahu vložit svůj osud do rukou odborníků. To je pořad Svatba na první pohled. V dílu, který vysílala televize Nova ve středu 18. listopadu, se ale diváci poslední, v pořadí již čtvrté, svatby nedočkali. Překazila ji nepřízeň počasí. Nicméně nevěstu Simonu a ženicha Radka už poznali. Prošli si s nimi jejich přípravami na tento velký den, i trpělivým vyčkáváním svatebního obřadu, který nakonec kvůli průtrži mračen neproběhl. Že by novomanželům pršelo štěstí a co na sebe práskli?

Simona se narodila na Slovensku. Když jí byly tři roky, rodiče se rozhodli, že se přestěhují do Prahy. Pracuje jako marketingová manažerka. Simona má pocit, že seznámit se je v dnešní době těžké.

Se seznamkami nemá dobrou zkušenost a na ulici se prý muži ženu oslovit bojí. "Absolvovala jsem asi tři rande z online seznamovací appky a byla to pokaždé katastrofa. I když vím o několika párech, které se potkaly online, já jsem s tímto štěstí neměla," přiznává.

Svého vysněného partnera vidí jako parťáka. Nehledá někoho, kdo by byl pod ní nebo nad ní. Měli by si být rovni. Je pro ni důležité, aby byl milý, hodný. Měl by mít všeobecný přehled, aby s ním mohla probírat různá témata.

Radek o sobě tvrdí, že je srandista. Vidí se v Chandlerovi ze seriálu Přátelé. Živí se jako kurýr. Rozváží lidem jídlo, tedy radost, jak sám říká. Hladoví lidé ho prý vždy vítají s úsměvem, samozřejmě v očekávání něčeho dobrého.

Říká, že na světě je krásně a rád by se o ty krásy s někým podělil. Hledá někoho, s kým by mohl být dalších třicet nebo čtyřicet let. I když pro něj vzhled partnerky není tím nejdůležitějším parametrem, jeden požadavek má. "Neměla by být vyšší než já a neměla by mít větší svaly. Čili žádná kulturistka," říká a směje se.

Svatbu na první pohled můžete sledovat každou středu ve 20:20 na TV Nova!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy