Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Svatba na první pohled: Krásná nevěsta dostala košem, Mirka neudržela pláč

Proč dojde k velkému zvratu?
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
televizní show

Další díl pořadu Svatba na první pohled na Televizi Nova přinesl nečekaný závěr. Přestože zpočátku vypadá vše ideálně, nakonec se budoucí ženich lekl a žádná svatba se nekonala.

Rality show televize Nova Svatba na první pohled přinesl divákům ve čtvrtek večer další pár, který byl vybrán podle expertů aby se k sobě perfektně hodil. Tentokrát se před obrazovkami objevili vysokoškolačka Mirka (22) a extrovertní živnostník Marek (25).

Přes svůj mladý věk vypadají oba dva jako lidé, kteří už vědí, co od života chtějí a nepůsobí nezkušeným dojmem. "Chci mít vztah, protože má spoustu hezkých věcí. Můžete se spolehnout na jednoho člověka, což jako singl nemáte," uvedl Marek při svém představování.

Nevěstu čeká šok

"Přijde mi, že dneska se nechce nikdo vázat, chce si jen užívat. Proto zkouším najít vztah touto cestou," řekla zase Mirka. Přípravy na svatební veselí vrcholí, nervozita stoupá. "Je to neuvěřitelné, ale já se v sobotu vdávám a pořád mi to nedochází," říká do kamery Mirka.

Na druhé straně to ovšem na nadšení nevypadá: "Mám smíšené pocity," říká Marek na videu z práce. Co vypadalo jako chvilkové zaváhání nakonec skončí pro nevěstu nejhorším způsobem. Marek na konci ucukne a do svatby nejde. "Budoucí manžel musel ze závažných důvodů experiment zrušit," dozví se Mirka nečekaně v kanceláři expertů. "Připadám si jako idiot," říká v slzách Mirka, která už nevěří že se ji povede vysněnou lásku najít. Ještě však není všem dnům konec a experti se vynasnaží najít Mirce jiného partnera.


Související články

Další články