Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Svatba na první pohled: Natálka Mykytenko prozradila vše o první hádce i první puse

Svatba na první pohled: Natálka Mykytenko prozradila vše o první hádce i první puse
Zdroj: TV NOVA
+ Dalších 5 fotografií
Svatba na první pohled
Ve středu televize Nova představila novou reality show Svatba na první pohled. Své ano si řekli Natálie (23) a František (36), jejichž úkolem je zjistit, zda spolu stráví zbytek života. Kdo vyvolá první hádku? A jak to bude s prvním polibkem?

Televize Nova ve středu odvysílala pilotní epizodu reality show Svatba na první pohled. Pečlivě vybraní nezadaní odvážlivci se v experimentu poprvé setkají se svým budoucím životním partnerem až před oltářem. Výběr partnera nechali na odbornících z oblasti psychologie a biologie. Ti z nezadaných zájemců vytvořili po náročných testech kompatibilní páry. Jako první se dali dohromady podnikatel František Gebr a Natálie Mykytenko, zubní sestra z Ukrajiny.

První polibek

V rozhovoru prozradili novomanželé, jak to vidí s prvním polibkem. "První vážný polibek bude asi vzájemný. Nikdy jsem se neřídila tím, že první musí napsat chlap, musí chlap oslovit ženu, musí všechno chlap. To ne. Když chce žena, ať to udělá," prozradila Natálka. František na to má podobný pohled. "Musí to někdo iniciovat? Možná to přijde tak vzájemně," svěřil podnikatel.

První hádka

V téměř každém páru dojde alespoň někdy na hádku. Co si myslí novomanželé o hádání a kdo podle nich vytáhne jako první válečnou sekeru? "Možná já rozpoutám prvním hádku. Myslím si, že mám občas výkyvy nálad. Najednou začnu řešit něco, co je zbytečné. Pak si to rychle uvědomím, zkrotím se a omluvím se. Ale myslím si, že začnu rýpat já," míní nevěsta.

František si také myslí, že to nebude on, kdo rozpoutá hádku. "Tak já určitě ne. Nejsem člověk, který se hádá. A vlastně si myslím, že hádky nejsou k životu nezbytně nutné," řekl František.

Děti

Novomanželský pár už stihl probrat, jak to vidí do budoucna s potomky. "Já bych chtěla potomka," nastínila Natálie. "Chtěla bych mít tři děti," pokračovala. I František by to viděl s počtem dětí stejně. "Oba jsme se shodli na tom, kolik chceme mít dětí. Oba si přejeme tři," doplnil František.

Související články

Další články