Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Svatba na první pohled: Natália Mykytenko odmítá vakcínu na covid, má zázračný návod

Svatba na první pohled: Natália Mykytenko odmítá vakcínu na covid, má zázračný návod
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
NÁZOR
Ještě před pár měsíci znali jméno Natália Mykytenko (23) jen její nejbližší, dnes ale o účastnici Svatby na první pohled TV Nova vědí miliony lidí. Některým nepadla zrovna do oka. Co řeknou na její názor na očkování proti covidu?

Kontroverzní vakcína

Vakcína, která má koronaviru zabránit v devastaci organismu, je velmi diskutabilní téma. Najdou se zastánci, kteří tvrdí, že jedině s proočkováním obyvatelstva máme šanci virus zvládnout bez ztráty mnoha životů a zničení ekonomiky, pak jsou tu ale zuřiví odpůrci, kteří se kvůli tomu, že chybí léta testů a ověřování, bojí případných budoucích zdravotních následků.

Natália Mykytenko z reality show Svatba na první pohled ale ohledně tématu našla úplně jinou, dosud nediskutovanou rovinu.

Natália Mykytenko injekci odmítá

Dívka, která spoustě divákům lezla krkem (považovali ji za chladnou a arogantní), se zabývá duchovnem, meditacemi a osobním rozvojem a do jejího světa vakcíny zkráka nepatří.

„Uvidíme, jak to bude. Kdybych si ale mohla vybrat, tak se očkovat nechci. Nepodporuju léky a podobně. Jsem člověk, který jede na bylinky a snaží se žít zdravě, hledá raději alternativu než chemii. Uvidíme ale, jak nám to tu dovolí,“ zauvažovala v instagramové talkshow (Ne)koušu Gabriely Wolfové.

Otázkou je, zda hrozící vážná zdravotní rizika při nakažení virem pomohou snížit kopřivy, dobromysl, šalvěj nebo odvar z babského ucha, nicméně věhlasné lékařské kapacity by měly zaužovat nad tím, čím pomoci občanům, kteří jsou raději pro léčbu přípravky přírodního původu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy