Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Svatba na první pohled míří do finále: Radkovi a Natálce chtějí diváci dát pěstí, jiným přejí štěstí

Svatba na první pohled míří do finále: Radkovi a Natálce chtějí diváci dát pěstí, jiným přejí štěstí
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
konec
Už v příštím dílu show Svatba na první pohled se páry budou rozhodovat, zda budou ve společných cestách životem pokračovat, nebo je ukončí. Od úplného počátku se divákům nelíbilo spojení Radka a Simony, tito dva mají podle nich nadále hledat tu pravou polovičku jinde. Tento názor byl posílen i středečním výbuchem ženicha, který neovládl své emoce při večeři s psycholožkou. Jaké pocity mají při pohledu na ostatní páry?

Svatba na první pohled míří do finále a už v následujícím dílu se účastníci rozhodnou, zda zůstanou s polovičkou, kterou jim vybrala věda. Diváci měli o svých favoritech jasno už ve chvíli, kdy ještě ani nebyly představeny všechny 4 páry. Názory zůstávají vesměs stejné jako na začátku, ovšem s tím rozdílem, že se mnozí přiklání k tomu, že změna by byla prospěšnější než konec vztahu.

Podle diváků se například nevěsta Natálka neustále nechává hýčkat od Františka, ale sama do vztahu nic neinvestuje. Štěstí by jim přáli jen, pokud by se Františkovi jeho dobré úmysly vracely. Petře by pak štěstí přáli za předpokladu, že by byla o něco praktičtější a netvářila se znechuceně například při práci se syrovým masem. Který z párů si podle nich zaslouží dobrý konec a u kterého by víc ocenili rozchod?

Štěpánka a Pavel

Srdce a sympatie diváků si v největší míře jako pár získali Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk. Jeden druhému se zalíbili opravdu na první pohled, už na svatbě předvedli vášnivou líbačku a jejich vztah byl naplněn pozitivní energií.

Mračna se nad tímto párem zatáhla jen při jediné hádce, konflikt byl navíc vyřešen rychle a následovala jen spousta krásných zážitků, včetně návštěvy dětí z dětského domova. Lidé proto dávají Štěpánce a Pavlovi oba palce nahoru a doufají, že je čeká šťastný konec.

Natálka a František

Natália Mykytenko a František Gebr se divákům na první pohled líbili, vadila jim ale nevěstina odtažitost, která se postupem času stupňovala. Na líbánkách musel ženich strávit jednu noc venku, protože si Natálka přála spát sama.

Vztah těchto dvou se postupně zlepšoval, diváci ale viděli snahu především ze strany Františka a Natálka si podle nich zkrátka jen nechávala líbit to, že by jí snesl modré z nebe a sama žádnou iniciativu neprojevila. Šťastný konec by lidé tomuto páru přáli za předpokladu, že by snahu vyvinula i mladičká Natálka.

Petra a René

Petra Malíková byla po odvysílání svatby podle diváků velmi nesympatickou a ufňukanou nevěstou, která si nevážila, že jí vědci přidělili pohledného, milého a vtipného muže. ženich René Vrábel s ní byl spokojený, líbila se mu a doufal, že svůj názor na něj změní.

Nevěsta se po líbánkách začala skutečně snažit, svému partnerovi uvařila večeři, do které zakomponovala i jeho oblíbenou surovinu a společně se starali o psa. Diváci se přesto moc nepřiklání k možnosti, že by spolu tito dva mohli zůstat. Petra by podle nich měla ještě trochu roztát a být přístupnější a praktičtější.

Simona a Radek

Ještě než se Simona Míková a Radek Stöber setkali při obřadu, diváci u televizních obrazovek se podivovali nad tím, že je věda dala dohromady. Nevěsta jim byla od začátku sympatická a byla podle nich v jiné lize než ženich. Ten se jim postupem času zprotivil svou přecitlivělostí a tím, že neuměl ovládat své emoce.

Tento pár jako jediný se divákům absolutně nelíbí. Zatímco Štěpánka a Pavel jsou podle lidí jeden druhému souzeni a u dalších dvou párů se názory rozcházejí, Radek a Simona se mají vydat každý svou vlastní cestou. Souhlasíte?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy