Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Svatba na první pohled: Jarda udělal velké gesto. Romana zůstala v němém úžasu

S manželem je Romana velmi spokojená.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
reality show

V televizním experimentu Svatba na první pohled jde do tuhého. Experti dali dohromady několik párů, které se předtím neviděly. Dvojice spolu prožily krásnou svatbu, líbánky i společné soužití. Je načase, aby si řekly, zda spolu zůstanou, nebo zda se jejich cesty navždy rozejdou. Den D nastal ve čtvrtek u Romany a Jardy a také u Andrey a Romana.

Romana na poslední večer s Jardou připravila romantické překvapení v podobě dobrého jídla, vína a povídání při svíčkách. Po společně strávené noci následoval den odloučení, aby se oba mohli v klidu rozhodnout, zda spolu zůstanou nebo ne.

Jako první předstoupila před experty Romana, která vyslovila přání, že by s Jardou chtěla být dál. „Jarda je navrch hauf, ale mezi čtyřma očima je to cíťa,“ řekla o svém novomanželovi. „Do Jardy jsem svým způsobem zamilovaná,“ dodala.

Jarda se ani po dni stráveném přemýšlením nedokázal na 100 % rozhodnout. Atmosféra se v ten moment dala krájet. Po chvíli ticha Jarda všechny naprosto odzbrojil, když z kapsy vytáhl prstýnek a zeptal se, zda s ním Romča chce zůstat. Ta zůstala v němém úžasu a zmohla se jen na pusu. Prvnímu páru druhé řady reality show Svatba na první pohled to nakonec klaplo.

Rozumí si, ale…

Před velkým rozhodnutí stáli i Andrea a Roman. Ačkoliv si oba skvěle rozumí, u Romana nepřeskočila pověstná jiskra. „Ano, nezajiskřilo to, v tom je bohužel celá situace smutná, já bych Andrejku na ulici neoslovil, nešel bych k ní a neoslovil bych ji, že bych ji chtěl pozvat na kávu, já bych to nebyl schopen udělat,“ dodal.

Novomanželé expertům oznámili, že spolu nezůstanou. Experti se tak museli smířit s tím, že v tomhle případě jim to nevyšlo.

Nepovedené líbánky v Římě

Zatímco dva páry už mají jasno, jeden je stále ještě na svatební cestě. Čerství novomanželé David a Katka si užívali krás Říma, avšak komunikace těžce vázla. „Mám ji rád a vážím si jí, ale je to zatím stále na kamarádské úrovni,“ řekl David.

Zklamaná Katka to s hasičem zatím nechtěla vzdát a snažila se líbánky užít. „Fyzicky mě zatím jako chlap moc nepřitahuje, ale furt tomu dávám čas, abych ho poznala. Zatím se mi to ale moc nedaří,“ posteskla si černovláska a dodala, že kdyby tady byla s jakýmkoli jiným chlapem, tak by si Řím užili víc.

Nový pár teď čeká návrat do reality a zkouška ohněm. Další dny bude dvojice trávit v Katčině domě. Uvidíme, zda se jim podaří najít společnou řeč.

Související články

Další články