Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Svatba na první pohled: Dominika Myslivcová odtajnila nechutné vzkazy

Dominika Myslivcová vypadá parádně.
Zdroj: Se souhlasem Dominiky Myslivcové
+ Dalších 7 fotografií
HROMADA

Příliš mnoho kohoutů na jeden kurník, chtělo by se říci… Jako známá influencerka se Dominika Myslivcová (27) musí potýkat s nešvarem současné doby, který trápí leckterou známější instagramerku: do soukromých zpráv jí chodí nevyžádané zástupy mužských chloub. Nejsou jich jednotky ani desítky, ale stovky.

Dominika Myslivcová: Jedno mužství za druhým

Kéž by jich bylo denně jenom patnáct. Už jsem přemýšlela, že bych z toho pomalu mohla udělat nějakou výstavu. Mám všechny typy. Malé, velké, hubené i široké nebo s různým odstínem kůže. Cokoli si dokážete představit,“ říká s nadsázkou pro eXtra.cz Dominika Myslivcová.

„Nechápu je. Asi si myslí, že když uvidím jejich fotku nebo video, že si řeknu: ‚Ty jo, tak toho opravdu chci!‘ Takových zpráv mi chodí opravdu obrovské množství. Jen si říkám, kde berou to sebevědomí,“ směje se rozesílačům pohlavních ústrojí Dominika.

Zahlcená ústrojími

„Asi potřebují mít pozornost jinde. Možná mají mindráky. Asi jsou to typy, které někde sedí v koutě, holku naživo nedokáží oslovit, a tak si musí sebevědomí nahnat aspoň někde jinde. Ale nenapadlo je asi, že to může holku jako mě obtěžovat. Nechci být zahlcená údy,“ dodala Dominika Myslivcová.

Situace se ještě může radikalizovat, neboť podle zjištění eXtra.cz má být Myslivcová účastnicí třetí řady svatební reality show Svatba na první pohled. Ona sama se k těmto informacím odmítla vyjádřit s tím, že nás odkázala na tiskové oddělení TV Nova.

Související články

Další články