Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Svatba na první pohled: Diváci se hádají, která nevěsta je horší a co to má Simona s vlasy

Svatba na první pohled: Diváci se hádají, která nevěsta je horší a co to má Simona s vlasy
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
názory lidí
Reality show Svatba na první pohled je v plném proudu a diváci už znají všechny nevěsty a všechny ženichy. Zatímco jsou pánové bráni jako sympatičtí jedinci, u žen to tak růžové není. Natália byla od prvního dílu velmi neoblíbená, teď ji však rychle dohnala Petra, která není se svým manželem Reném spokojená. A například u Simony jsou lidé dost na vážkách...

Natália Mykytenko je krásná sestřička u zubaře, která se do reality show a sociálního experimentu Svatba na první pohled přihlásila, aby našla svou osudovou lásku. Svatba s Františkem vypadala nádherně, pár se k sobě hodil parádně. Jenže pak přišel zvrat. Natálce začalo vadit, jak moc Franta mluví, jak je otevřený a že nemá chvíli klid. Teď si však získává jeho přízeň zpátky, stejně tak i diváků, protože se podle nich opravdu snaží na vztahu pracovat.

Štafetu nejvíc nenáviděné nevěsty od ní teď pomalu přebírá Petra Malíková, nevěsta ze třetího páru, která se díky profesionálům provdala za Reného Vrábela. Petra si totiž hned po obřadu začala stěžovat, že je nespokojená a dokonce došlo i na slzy. Ve vztahu se sympatickým Reném je protivná a pořád podrážděná. Na Reného štěká a divákům se tento přístup vůbec nelíbí a jejího manžela litují.

Neobarvené vlasy

Zároveň se našlo i několik komentářů o tom, že Simona Míková nebrala svou svatbu s Radkem Stöberem příliš vážně, když si "ani neobarvila odrosty". Není jich mnoho, ale i na to všímaví diváci zareagovali. Pro všechny však není důležité časté barvení vlasů, ale samotná příprava psychiky na velký den.

Vzhled Štěpánky Hadenové, která se vdala za Pavla Dleska, příliš odsuzován nebyl, i když společnost ještě tak úplně nepřijala tetování, nevěsta jich má totiž velké množství. U Štěpánky se divákům líbí hlavně její rázná osobnost.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy