Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Svatba na první pohled dala dohromady druhý pár: Ukočíruje Pavel divokou Štěpánku?

Svatba na první pohled dala dohromady druhý pár: Ukočíruje Pavel divokou Štěpánku?
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 13 fotografií
reality show
Ve středu 4. listopadu mohli diváci televize Nova sledovat druhý díl sociálního experimentu Svatba na první pohled. Krom osudů prvního páru byl v této epizodě představen a oddán pár druhý - Štěpánka a Pavel. Již na první pohled dvojice velmi živelná a veselá. Jsou příslibem humoru a mnoha pikantních situací. Nuda s nimi určitě nebude!

Štěpánka má vášeň pro módu, oblečení a boty - těch má doma asi osmdesát párů. A to už prý v nedávné době provedla jejich selekci! Za boty je schopna utratit opravdu hodně peněz. Také si užívá drahé parfémy.

Sama sebe považuje za crazy člověka, který miluje zábavu, přátele a celkově všechny lidi. Je společenská a temperamentní, to prý někdy až moc. Její vztahy většinou skončily na tom, že její partneři nebyli schopni rozdýchat její nezkrotnou povahu a ukázali se jako „uťáplí“.

Ocenila by vedle sebe zábavného chlápka se smyslem pro humor, který má kromě zábavy rád lidi a není žádný pecivál. Již nechce partnera, který by jí něco zakazoval. Hledá oporu. "Muž nemusí být krásný, ale musí mít charisma," nahlas uvažuje Štěpánka.

Pavel sám sebe vnímá jako muže činu. Nových výzev se obvykle nebojí. Je vyučený kuchař a tomuto povolání se věnuje od svých osmnácti let. Dvanáct let strávil v Německu, následně dva roky ve Švýcarsku. Má rád ženy, které se o sebe starají. Což neznamená, že musí být přímo modelky. "Jsem takový hodný blázen," říká o sobě.

Stane se jejich Svatba na první pohled nakonec pohádkou na celý život?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy